• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Smazané město

Víte co s tím?


  • Celkový počet hlasujících
    1

DeletedUser133

Guest
Verze hry:
v1.6.5-(4d1f0e8) (2016-05-25 10:03)
Prohlížeč a jeho verze:
Google Chrome 51.0.2704.79 m (64-bit)
Verze Flash Playeru:
21,0,0,242
Operační systém:
t3mR.png
Rozlišení obrazovky:
uVaM.png
Herní svět:

Arendyll, Winyandor
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5:
5/5
Název úkolu:
-----------------
Současný stav:
Viz video
Očekávaný stav:
Budu hrát a budu tam mít všechno co jsem tam měl
Co jsem tam měl:
dHwuL.png
Zdroj: Pochlubte se svým městem!

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
nevím jak to popsat
1. hrál jsem elvenar pak jsem asi 6 měsíců přestal protože jsem neměl čas.
2. A ted si ho chci zahrát a nejednou si tam mám vybrat jestli chci být elf nebo člověk :-(
3. Viz Video

Screen (obrázek) chyby:
VIDEO
PROSÍM POMOCTE MI
CHCE SE MI BREČET
 

CherryFlower

Guest
A není rozumnější napsat na podporu než do fóra?? Jak ti v tomhle případě moderátoři asi tak můžou pomoci? Napiš ze hry tiket, podpora se může podívat, co se s tvým účtem dělo.
Nedostal se někdo nepovolaný k tvému účtu?
 

DeletedUser467

Guest
Spíš bych řekla, že mu to v rámci promazávání neaktivních účtu smazali. 6 měsíců je dlouhá doba...
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přesně, jak napsala @Thespia, tedy že se nejedná o žádnou chybu, ale jakmile se delší dobu nepřihlásíš, systém Tě automaticky smaže. Je mi líto.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Rozhodně, po 6 měsících neaktivity přeci nemůžeš čekat, že ti to tu zůstane, když se ví, že neaktivní hráči se "mažou" po cca 1 měsíci. Když půl roku nehraješ, pak se není čemu divit :)

Edit: No, tak pozdě :D
 

DeletedUser1198

Guest
@filips v posledním bodu pravidel hry je tato věta: "Účty na daných herních světech mohou odstraněny, pokud nebudou více než 30 dnů aktivní." takže pokud píšeš, že jsi nehrál cca 6 měsíců...je to nepříjemné, ale to dáš, doženeš to.
 
Nahoru