• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Smazání hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5832
  • Vytvořeno

DeletedUser5832

Guest
Dobrý den dnes jsem zjistil že můj účet byl zachován ale město ne. Dal jsem si 3 měsíce oraz od této hry a dnes po přihlášení jsem zjistil, že již nejsem na třetí úrovni výzkumu ale opět na první. Poradí mi někdo co s tím a jak je to možné.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
víceméně sis odpověděl sám - dal sis 3 měsíce oraz. Pokud je účet delší dobu neaktivní, město se automaticky smaže.
 

DeletedUser3346

Guest
@Ódin No jako někomu co byl ve třetí kapitole smazat město po třech měsících je teda opravdu přehnaně přísné. Spíš bych dal trošku delší limit 4 až 5 měsíců a tu menší hodnotu pro ty co jsou horší u kterých nejde motivovat nic. Vtipné je asi to že když by se na účet přihlásil jen o měsíc dřív tak dostane diamanty jak se s tímto setkal již někdo a další třeba vůbec. Možná zmínka o časovém limitu smazání města by měla být.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Turunen - to, že byl hráč neaktivní 3 měsíce, neznamená, že se mu město smazalo až po oněch třech měsících. Město bylo nejspíše smazáno po 30 dnech neaktivity a pokud smazáno bylo, nemohl hráč dosáhnout 3. kapitoly ve stromě výzkumů.

Tohle téma je zde probíráno pořád a pořád dokola, takže pokud hráč chce, najde si odpověď do 5 minut.

@Santerr - pro smazání města platí daná pravidla, která zde byla již několikrát zmíněna a sama jsi již i na odpověď Forestiho reagovala (tvá reakce zde). Cituji tedy z tohoto příspěvku:
Ahoj, pokud tvůj soused nebyl smazán po 30 dnech neaktivity, tak nejspíše dosáhl III. kapitoly ve stromu výzkumu, případně si koupil diamanty. V takovém případě totiž nedochází ke smazání účtu, město zůstává zachováno.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Je velká škoda, že se pro takovéto neaktivní hráče, kteří z důvodu zakoupení diamantu nebo po dosažení 3.kapitoly, stále zůstávají na mapě mezi aktivními hráči, kteří potřebují motivace od sousedů. Pokud by ten účet nešel už smazat, tak by bylo super takovéto nesmazatelné účty přesunout na mapě na místo určené právě pro neaktivní hráče.
Třeba se koukat na hráče Dabijonda už 2.rokem mě nebaví :)

A problém by byl vyřešen :)
 

DeletedUser3281

Guest
Ano, já bych bez spolku byl totálně nahraný, protože až když jsem se dostal někam k 350 vyřešeným provinciím, tak teprve jsem narazil na dostatek aktivních hráčů, co by mě z poloviny oživil, do té doby mrtvoly nebo polo-mrtvoly. Obchody s poplatkem ale nemám téměř žádné, protože dál je také samá mrtvola :D
 

Santerr

Veterán
@Ódin Vím, co psal Forseti, ale to je to, co je prostě špatně. Přeci, když se ten hráč na svůj účet nepřihlásil už tři roky, je evidentní, že se už nepřihlásí nikdy a hrát prostě nebude a jako takový by měl z té mapy zmizet a je jedno, jestli si někdy koupil byť jeden diamant nebo skončil v bůhví jaké kapitole.
 

DeletedUser3346

Guest
Takže lhůta 30 dní do 3 kapitoly a pak už má hráč klídek jo?

To já bych a možná navrhnu lepší i přísnější ale spravedlivější návrh.
První kapitola lhůta 30 dní, druhá kapitola 60 dní a každá další plus 10 dní až do ustálení v trpaslících.
Myslím si že efekt by se dostavil tak za rok určitě. A pokud by prošel i další návrh i když nikdo zatím neřekl jak funguje přesouvání hráčů, ale přesouvání dle prvotní priority aktivity a další priorita je vyváženost mezi kapitolami zlepšilo by se to na ideální stav. Neaktivní nebo línější k sobě stejným a naopak.

Lze chápat i stálost u účtů kde hráč kupoval diamanty ale i tam by se mohla ustanovit nějaká lhůta třeba rok.
 

DeletedUser5665

Guest
Inni ma asi evidente zajem na tom, aby meli hodne hracu a vypadalo vse, ze to az moc funguje...buh vi kolik z tech tisicu celkem, jich nehraje...pak by treba nebyl o hru ani takovy zajem, bo kdo vi... :-/
Ja uz davala j navrh, ale bohuzel nic :(
 

DeletedUser5832

Guest
No jo ale když jsem si diamanty zakoupil a i přesto mi byl smazán?... zlatý the west. :D tam účty nemažou. Nostalgicky jsem to zkusil a funguje. Ne jak tady :(
 

DeletedUser341

Guest
Mám pocit, že na FoE se nekontroluje zda jsi koupil, ale jestli aktuálně máš X nebo víc... Pokud by to tady bylo taky, tak pak pokud jsi koupil ale utratil, pořád by ti to nepomohlo... Ale za tohle nemůžu ručit, je to jen odhad na základě zkušeností z jiné Inno hry, kde se maže na základě podobných předpokladů
 
Nahoru