• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Směna živoucího zboží za základní

DeletedUser1770

Guest
Ahojky bylo by možné přidat obchodování zboží normální za živoucí? Stejně se živoucí zboží objevuje až od vyšších kapitol takže by to nemělo vliv na hráče v nižších kapitolách a potom zda by se dalo obchodovat s manou a semínky, je to stejné zboží na výrobu jakékoliv jiné a ulehčilo by to čekání při výrobě vzhledem k tomu že je toho potřeba hrozně při upgradu budov a zároven ve věži a nyní i při nově zavedených turnajích které budou od 6.10. moc děkuji
 

aikomi

Mistr slova
Já teda nevím, jestli je to dobrý nápad vzhledem k tomu, že hráči už směnují živoucí zboží např: T4, T5 za T6 a obráceně. Už tak je problém sehnat houbičky a když už tak jedině pod cenou... Nedovedu si představit, jak by to vypadalo, kdybych chtěla směnit např: ocel za mýdlo, či právě ty houbičky.... To mi nepřijde jako dobrý nápad, ale je to můj názor....

A ta druhá možnost mana a semínka? Obchodovat s nimi? Každý hráč má problém mít dostatek semínek a many, a že bych s tím chtěla obchodovat? ..Možná by to některým hráčům pomohlo, při rychlém vylepšování.... Ti kteří jsou na konci rasy mají určitě přebytek seminek, když je pak už nepotřebuji na vylepšení... Ale i přesto za sebe říkám ne.
 
Naposledy upraveno:

Danber7777

Pokročilý žák
Přikláním se k Aikomi za mne také určitě né Many a semínek je pořád málo fakt si nedokážu představit,že bych s tím měl obchodovat
 

DeletedUser4336

Guest
Many mám od určíté fáze hry docela dost. A také především od vylešení opatství. Ostatních je ale neustále celkem málo, takže by to nemělo smysl.
 

Vicky1177

Mistr slova
Podivné nabídky se začaly objevovat u mne na trhu a stojí za tím obvykle 2 - 3 stejné nicky... :rolleyes: Taky nepodporuji.
 
Nahoru