• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Sklad budov - prodej budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2917
  • Vytvořeno

DeletedUser2917

Guest
[Shrnutí] – Výměna budov ve skladu za VB (DIA)
[Podrobnosti] - Bylo by možné budovy, které mám ve skladišti a vím, že je nepoužiju, prodat/vyměnit za VB
[Důvody] - po různých eventech se často do skladiště dostane budova, kterou nehodlám postavit (teď naposledy 3x neužitečný potulný kupec z Dobrodružství společenství). Tyto budovy se ve skladišti hromadí, skladiště se stává nepřehledným a nejsou hráči k užitku, ale pro jejich získání vynaložil nějakou aktivitu a je škoda, že tedy nemají přínos. Vhodným bonusem by byla možnost tyto získané budovy prodat/vyměnit za VB nebo DIA.
[Dopad na jiné herní prvky] - žádný
 

voyager-1

Velmistr písma
tak hromadit se Ti ve skladišti nemusí, stačí ji postavit a prodat, prodat za VB těžko můžeš očekávat, možná by šlo zvážit funkci prodat jiným hráčům kterým by se třeba budova hodila.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
prodej budov jiným hráčům podle mě není dobrý nápad... rozjela by se šmelina s budovama, která by přátelskému duchu hry asi moc nepomohla. mně by bohatě stačila funkce darování budovy. pokud vím, že ji nikdy nepostavím, co s ní, že jo. raději ji věnuji třeba někomu v cechu, komu vím, že ji potřebuje.
 

DeletedUser2917

Guest
Jo, nemusí se mi hromadit. Ale jsou to budovy, na jejichž získání jsem musela vynaložit úsilí a tak mi přijde škoda, že ji nelze využít jinak... Třeba teď to dobrodružství společenství - hodně lidí si stěžovalo na odměny. Hodně lidí hrálo jen proto, aby podpořili slabší hráče v cechu, kterým třeba ti potulní kupci k něčemu jsou. Pokud by však takto získaná budova šla vyměnit za VB, bylo by to motivační se snažit ji získat i když se mi nehodí.... (stejně tak jsou teď reakce na Valentýnskou úkolovou řadu, že ne všichni tu budovu chtějí... , tak by to byla alternativa....).
 

voyager-1

Velmistr písma
tak tím prodejem jsem myslel spíš to darování, tady v téhle hře se zbavení budovy nazývá prodej, tak jsem ten výraz použil taky.
 

DeletedUser4646

Guest
Podstatou problému je že někdo nesleduje a neplánuje kdy hrát a investovat z různých soutěží tak aby získaná budova byla plánovaným přínosem a né překvapením. To je pro ty co vynakládají to úsilí a pak je zde budova co daruje hra.
Původně jsem si řekl že je tohle nešťastný nápad ale pak jsem se zamyslel a můj nápad je možnost dát nepotřebné budovy do odměn za turnaje. A aby to bylo fér tak hodnoty třeba u kulturních budov dle kapitol. Myslím že pro oživení hraní turnajů to není špatný nápad vzhledem k současným odměnám.
 
Nahoru