• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení sirMARTINEZ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2105
  • Vytvořeno

DeletedUser2105

Guest
Ahoj,proč bych o sobě taky něco nepřidal??Normálně,jsem Martin,je mi 46, a po mnoha pokusech najít hru, kde mi nikdo nerozmlátí majetek,když budu off,jsem našel tenhle báječnej kousek:)Hraju cca 6 týdnů,na foru jsem dva dny,a dnes jsem pod stejným nickem začal i v Arendylu. Mimochodem, ta přezdívka nemá nic společnýho s anglickým titulem, ale mám rád smažák s hranolkama..:))
 

Lukula

Velmistr písma
Vítám Tě na fóru. :)
Máš pravdu v tom, že tahle hra je snad unikát v tom, že město nikdo zvenčí neohrožuje svými nájezdy. Je to také jeden z důvodů, proč mě hra zatím drží. A doufám, že do budoucna se v tomto směru nic nezmění... ;)
Tak mnoho zdaru ve hře a příjemný občasný pobyt mezi námi zde na fóru.
P.S. smažák s hranolkama - kdo by ho neměl rád? A prej to neni zdravý... :D;)
 

DeletedUser1148

Guest
já se také přidávám k uvítacímu výboru :D..... vítám tě mezi námi a máš pravdu.Hra je opravdu skvělá a krásná.A hlavně se u ní skvěle relaxuje :)
Mňam a smažák s hranolkama miluju :D:p .... přeji ti ať se ti tu s námi líbí a ať tě hra stále baví.A děkuji za krásné představení :)
 
Nahoru