• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Mazlíček Sintarandir

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2281
  • Vytvořeno

DeletedUser2281

Guest
Drakotýľ
Papilionem Draconis Beatitudinem

Jeden z najvzácnejších druhov zvierat vyskytujúcich sa v Elvenarskej faune. Jedná sa o pomerne maličkého tvora, o niečo väčšieho, ako zápaľková krabička. Jeho najzvláštnejšou vlastnosťou je, že ak sa ho komukoľvek podarí chytiť a skrotiť ho, vytvorí sa medzi ním a majiteľom puto, ktoré majiteľovi prináša ochranu pred životu nebezpečnými situáciami. Inými slovami, majiteľ tohoto zvieratka pravdepodobne umrie na starobu. Zároveň s majiteľom vždy umiera aj skrotený drakotýľ. Ďalšou nesporne moc zaujímavou vlastnosťou drakotýľa je, že k svojmu majiteľovi priľne tak silným putom, že je s ním od momentu skrotenia neustále. Je ale nemúdre si myslieť, že vlyv drakotýľa sa vzťahuje na nerozumné počínanie majiteľa. Ak sa majiteľ sám, z vlastného rozhodnutia vystaví nebezpečnej situácii, tak v tom prípade sa vlyv drakotýľa neprejaví. Ďalšou z pozoruhodných vlastností drakotýľa je, že pod jeho vlyvom je možné dokonca čiastočne predvídať dopad niektorých kritických životných rozhodnutí. Nesporne je však isté, že každý, komu sa podarí si drakotýľa skrotiť pre seba, prestane veriť na šťastie, pretože jeho šťastím sa stane jeho drakotýľ.
 

Přílohy

  • Drakotyl03.jpg
    Drakotyl03.jpg
    872,4 KB · Zobrazení: 136

DeletedUser3203

Guest
Líbí se mi asi nejvíc,legenda k tomuto bájnému tvorovi je asi nejlepší ze všech dosud umístěných příspěvků.Hodí se k Elvenaru a u mě je na prvním místě.
 

DeletedUser2281

Guest
Děkuju za projevené sympatie k mému mazlíkovi...
 
Nahoru