• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Sindri

Sindri

Guest
Zdarec všichni! Jelikož jsem jeden z opravdu velmi mála aktivních členů zdejší fajn komunitky, který se dosud nepředstavil... rozhodl jsem se to trošičku napravit a sdělit vám o sobě několik drobností.

Přišel jsem k vám ze severu Čech... pevně věřím, že velmi značnou část života mám stále před sebou. :D Jsem zatažený na vše okolo počítačů... zasvěcenější mi určitě dají za pravdu, že po technické stránce jde o naprosto fascinující záležitost ve všech směrech. Získané vědomosti/zkušenosti se mnohdy snažím využít i zde a na dalších dvou hrách, kde sloužím, zejména při řešení herních chyb a rozšiřování obsahu wiki (ne však konkrétně na Elvenaru). Nějakou dobu už jako dobrovolník u Inna sloužím, rozhodně ne ale tak dlouho jako Forseťák (respekt, šéfe). :) Občas si něco pro radost přeložím, dále si velice rád poslechnu (tvrdou) hudbu... a ničemu jinému se volném čase vlastně ani příliš nevěnuji. Tedy opačné pohlaví nepočítám, to je samozřejmost. :) Další zájmy nemám. Sport mě nikdy netáhl ani aktivně, ani pasivně, výlety taktéž ne, kulturní akce už vůbec...

Nevěřím na horoskopy, znamení... že se periodicky rodí lidé s určitou povahou v určité datum... horoskopy v mém vlákně tedy fakt nečekejte. :D Za to ale toto vlákno můžete využít na jakékoli žádosti, bude-li to potřebné. :)
 

DeletedUser76

Guest
To že, Sindri je počítačový mág je zcela jisté
ocitá se vskutku na správném místě
už nemusím tápat dál - já technické dřevo
kde v útrobách bedýnky, nachází se tenké střevo

Jeden dotaz bych měla . V jakém jsi znamení ?;)
Dělám vtípek :D

Děkuji za představení :)
 
Nahoru