• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Shromaždiště

Kvietko

Šéfkuchař
Ahojky, nebylo by možné ve shromaždišti vytvořit možnost, aby si každý hráč mohl inventář uspořádat podle svého? Teď je to uspořádané podle kapitol, mě by víc vyhovovalo, aby se stejné věci řadily k sobě, bez ohledu, kdy jsem je získala např. mám několik zbrojířů rozhozených po celém shromaždišti, některé budovy se daly získat při různých eventech.... a asi to seřadit podle abecedy, nebo alespoň mít možnost si zadat určitou věc do vyhledávače, abych věděla zda tu věc mám, případně kolik.... ještě by se mi líbilo, zadat velikost a aby se mi ukázaly věci téhle velikosti, ale to už je asi moc :rolleyes: :)
Doufám, že neopakuju už něčí návrh, ale žádný jsem tady nenašla.
 

Mescal

Znalec fóra
Ano, souhlasím, něco podobného se zde již před delší dobou řešilo, tenkrát byl požadavek filtrovat a řadit budovy dle různých požadavků. Zkusím dohledat a když se mi to povede, vložím odkaz na patřičné vlákno.
 

Kvietko

Šéfkuchař
Díky, to jsem nevěděla, ale jsem ráda, že se to možná bude řešit :rolleyes: ;):) ......a jsou tam moc zajímavé příspěvky. Mám tohle smazat nebo to smaže někdo odpovědný ?!
 
Nahoru