• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Shromáždění kultů fénixe

DeletedUser4336

Guest
Tomahawk >> Jo, to mě přesně nikdy nebavilo, klikat podle plánků z bety.
 

Showstall

Pokročilý žák
@Lovec Krys, @Slniecko
děkuji za info.
O tom převodu z akademie vím. Tak to budu moct toho svého ohniváka asi dodělat, i když ho mám ze třetí kapitoly z akademie a bude mě to stát hodně rekonstrtukcí ho posunout dál :)
 

DeletedUser4336

Guest
showstall >> Tak bonusy máš ať je z jakékoliv kapitoly, kapitola ovlivní jen dodané obyvatelstvo, kulturu a počet mincí.
 

luterina

Veterán
sesty ziskam asi do konce eventu za denni ukoly , nepadly zadne esence navic v bednach ,ale myslim ze vic jak sedm uz by bylo velke stesti v losovani truhel . na elvenar gems je vypocet podle ktereho jde prumerne ziskat 6.3 artefaktu za cely event , pri velkem stesti max 7. takze nevim jeslti jsem uplnej traged :)

a máš v těch 6 celkem získaných artefaktech započítaný i ten další jeden nový za vykraftění za ty 3 staré? - tedy za ty 3 staré co se získají ještě za eventové úkoly, které se dají na ten jeden další nový proměnit...
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Na bete je dnes posledný deň udalosti čo znamená, že už sú známe všetky denné ceny (sú uvedené v prehľade).

Nie je medzi nimi nič, čo by som nevyhnutne musel mať, takže to asi zatiaľ nechám tak a budem čakať, až ma popri plnení úloh čosi osvieti (v tejto chvíli dávam najvyššiu šancu poslednej dennej odmene - lávové vajce, ktoré produkuje manu, v celku dostatočnom množstve (a ak by sa náhodou niekedy v blízkej budúcnosti hodila, budem pripravený, keďže okrem toho by som asi mohol stavať len akvadukty, ktoré sú v porovnaní s vajcom dosť nanič alebo budovu na manu z budúcej kapitoly, ktorá je ale tiež slabšia, než vajce)).
Cieľom v truhlách bude aj tak tá najmenšia - pre požehnání na jednotky (už keď tam nie sú zesilovače, ktorými by som stejne urýchloval výcvik, nech mám tie jednotky aspoň takto na surovo).
 

redking123

Pokročilý žák
Takze, kdyz jsem na bete ziskal 6 artefaktu, tak to neni uplna katastrofa? :cool:
A chybi mi asi 20 tech susnu a mam jich 7.
Tech 6 bych vymenil za 3 stare. S tim fenixem je to tezke, to neni barak, ktery vymenis za lepsi. Uz jen kvuli artefaktum, ktere uz nikdy nesezenes.
Jinak jsem povymenoval nejake kultury, nebyly lepsi (obecne), ale jsem o kapitolu dal, tak davaly o trosku vic nez to, co jsem mel na plose.
Ted mam 3 stare artefakty, teoreticky bych mohl mit 6, ale v 5. kapitole na to stejne nebudu mit cinidla, nebo co to jeste chtelo. A furt je to do 9 daleko.
Ten ohnivak dava % armade, zbytek je mi jedno. Klidne at dava jako v kapitole 1, ale potrebuju tech 50% armady.
 

Jirinazel

Znalec fóra
To je všechno moc hezké, jenomže ten ohnivák bude chtít žrát, a jestli nás budou držet u huby tak jako dosud, stejně se moc nepobavíme.
 

DeletedUser2455

Guest
Nakonec to bude VELKÁ LEGRACE!! Až i platící diváci/hráči - zruší ABONOMÁ :(
 

DeletedUser6390

Guest
Inu to je zcela normální věc, někdo přijde, někdo odejde. Odchozí však těžko bude hledat podobnou online hru, kde to celkem v pohodě funguje a nejde o jízdu "formulí či stíhačkou". Takových her jsem si prožil mraky a svůj volný čas, trávím zde a rád.
 

Moulas

Znalec fóra
Jsem nový hráč někde ke konci třetí kapitoly a na akci se těším. Z toho ce se o události píše ale nevím, zda se mi z ní bude vůbec něco hodit. Budovu jsem si zatím nevybral, ty fénixe nevím, nějak jejich přínosu v základu moc nerozumím, urychlováky a runy, kouzla atd. to snad využiju. A princip - asi budu místo cukrátek hledat vajíčka, jinak taky nevím.
... hodit se budou asi pouze budovy, které můžeš pak v Akademii kouzel vyměnit za úlomky kouzel - vylepšovat Královskou rekonstrukcí se vyplatí možná jen Duhové květinové klece a Dr.Šraňkenstein.
Jinak je tento event totálně k ničemu!
 

Lovec Krys

Legenda
Jo na úlomky - asi takhle:
1585769355530.png


@Moulas Na ty budovy bych rekonstrukcemi neplýtval. Venarova skaliska nebo popkulturní hybridy ze zimy jsou mnohem lepší než celý Šraňkenstein.

Snad nám vývojáři neseberou z příštího eventu další věc(i).
 

Martelan

Znalec fóra
Jo úlomky kouzel - smetí z Věže. Škoda že pro něj není využití, to by bylo fajn. Jinak z eventu sem vzal co tam podle mě bylo aspoň trochu zajímavý, vylepšení na ptáka měním na starý a bojím se s čím nás překvapí v dalším eventu.
 

Heruen

Pokročilý žák
a máš v těch 6 celkem získaných artefaktech započítaný i ten další jeden nový za vykraftění za ty 3 staré? - tedy za ty 3 staré co se získají ještě za eventové úkoly, které se dají na ten jeden další nový proměnit...
Chápu to dobre ,ze za 3 staré artefakty si mužů vyrobit jeden nový ?Mam splnění všechny úkoly a už mám jen denní .Mam fenixe na 6 lvl a získám snad jeste jeden artefakt .Pokud by to šlo vyrobit tak bych to dala na 8 lvl to by šlo
 

Moulas

Znalec fóra
Jo na úlomky - asi takhle:
Zobrazit přílohu uživatele 4353

@Moulas Na ty budovy bych rekonstrukcemi neplýtval. Venarova skaliska nebo popkulturní hybridy ze zimy jsou mnohem lepší než celý Šraňkenstein.

Snad nám vývojáři neseberou z příštího eventu další věc(i).
Venarova skaliska jsou na výtěžnost (na 1 segment mapy) prakticky stejně dobrá jako Šraňkenstein (ten dává trochu víc kultury než klece) a Duhová květinová klec (výborná na vyplnění děr na mapě). A konkrétně já mám úlomky skoro stále na nule díky tomu, že v akademii stále vyrábím urychlovače a budovy na semínka, nebo manu - pokud hráč ještě nemá maximální lvl rasy, tak je to výhodnější než ty budovy královsky rekonstruovat...
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
@Moulas Údaje jsou za kapitolu XV:
Šrankenstein 6200 pop, 4x4, na pole 387,5
Venar III 9900 pop, 5x4, na pole 495
Na to, kolik která budova dává kultury kašlu. U pop/kult hybridů mě zajímá jen počet lidí na pole. Nejefektivnější jsou stejně Termální prameny + kouzelné obytky, ale to je až pro ty, co dokončí Elvenary.
 

Moulas

Znalec fóra
@Moulas Údaje jsou za kapitolu XV:
Šrankenstein 6200 pop, 4x4, na pole 387,5
Venar III 9900 pop, 5x4, na pole 495
Na to, kolik která budova dává kultury kašlu. U pop/kult hybridů mě zajímá jen počet lidí na pole. Nejefektivnější jsou stejně Termální prameny + kouzelné obytky, ale to je až pro ty, co dokončí Elvenary.
Právě jsi částečně odpověděl za mne. To, že hráči na špici mají jiné požadavky na parametry budov je pochopitelné, když už většinu bojů zvládnou nadupaným vojskem a materiály nejsou prvořadé.
Ale já jsem odpovídal hráči s nízkým lvlem rasy, kde se jeví výhodnosti dost odlišně, včetně množství kultury, které je u začátečníka dost podstatné pro všechny výroby, kdy je někdy jediná možnost souboje vyplatit za materiály. A druhá věc je, že se začátečníci málokdy dostanou do "desetitruhlových" aliancí, takže mají velmi malý přísun Královské rekonstrukce, když si ji nemůžou pořizovat výměnou za plánky ... a v této situaci rekonstruovat třeba 20ti segmentovou budovu je opravdu masakr.
 
Nahoru