• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Shachos

Shachos

Kolemjdoucí
Ahoj lidé a Elfové země Elvenar.
Jsem zde nový a na tuto hru jsem /tedy na její reklamu/ narážel na jiných hrách které hraji. Hraji hry jako Evony a The Settlers. Mám moc rád strategie. Zatím se snažím jet podle úkolů ale pokud se tu najde někdo, kdo mi rád poradí s městem atd. budu moc rád. Společenství zatím nemám a myslím, že dokud nepovyrostu, tak asi o mě ani zájem nebude. Hraji ve světě Winyandor.
 

Mescal

Znalec fóra
Upřímně, v této hře, jak časem zjistíš, ani tak nejde o velikost hráčova města, ale spíš o to, jestli je hráč aktivní a nebo ne. Aktivního malého hráče přijme každý spolek rád, určitě radši, jak velkého (dle velikosti města) povaleče.
Až budeš ve 3. kapitole a bude Tě hra stále bavit a samozřejmě budeš mít zájem, ozvi se, třeba se domluvíme. :)
 

Shachos

Kolemjdoucí
Děkuji, já si to zatím užívám, ale máš pravdu v tom co jsi říkal. Moc si vážím tvé odpovědi.
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj @Shachos,
je skvělé, že tě baví strategie a že ses rozhodl zkusit i Elvenar. Určitě se můžeš na cokoliv ohledně hry ptát tady na fóru, nebo v případě větších obtíží se můžeš obrátit na herní podporu.
Bude moc fajn, když se budeš chtít zapojit i do diskuzí nebo se zúčastnit soutěží, co pořádáme. Budeme rádi za tvoje nápady, co ve hře upravit či zlepšit. Za zmínku určitě stojí i náš měsíčník Ozvěny lesa. A pokud si chceš od Elvenaru trošku odpočinout, nakoukni do Krčmy. A nezapomeň sledovat novinky!
Ať tě hra stále baví!
Za Elvenar tým zdraví Sjöfn
 
Nahoru