• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sezona snů

Boobika

Pokročilý žák
ne a nebo to neni nikde napsano (mam ho aktivovaneho a nikde u meny neni +1). ale tim ze to neni "udalost" jako takova, ale nahrada opakovanych bezvyznamnych ukolu ani bych necekal ze bude mit na tohle vliv
 

Lovec Krys

Legenda
Jelikož sezóna není událost, ale náhrada za opakované úkoly, tak ne. Sezónní úkoly nejsou úkoly událostí, takže na ně Popelavý fénix nefunguje.
 

GorGlin

Veterán
Sezóna není událost?
Proč to není událost?
Jasně, čelt jsem že inno vyplo opakované úkoly což jistě ocením já a spousta dalších hráčů na konci.
Jsetli mám porovnat urychlovačku o 15 minut proti ničemu, tak urychlovačka super.
A každý den, zupa.
Hráči v prvních kapitolách dostali slevnění v surovinách, ale odstřihli je od významného zdroje zásob a mincí, kterou budou muset nahradit a jejich spotřeba ve věži a turnaji je velmi nárazová, takže tyhle úkoly byli ideální, tak ted nic.
Když bude mít hráč stěstí, tak mu napadají zásobové a peněžní instanty a když nebude, tak koho to zajímá.

GG
 
Nahoru