• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Sezóna snů

Schoenfeld

Znalec fóra
Nemůžu nějak najít podrobnosti ke Svatyni těžkooděnců, Zimní hvězdě a Slunečnímu cvičišti, abych si mohl z rozmyslem zvolit správnou truhlu. Nenašel jsem to ani u @iDavis.
Nerad tu hraju cokoli, co zavání bingem, ale asi mi nic jiného nezbyde.
 
Naposledy upraveno:

asviik

Pokročilý žák
1680946064759.png


1680946114173.png
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dík, ale asi jsem dnes nějaký mimo, a tak jsem se nikam nedostal. Zvolím střední truhlu, ty dvě jsou mi stejně k velkému prdu.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Pridal som na stránku prehľad všetkých sezónnych požehnání dostupných v tejto sezóne (po dosiahnutí 50. levelu). Tabuľka je závislá od nastavenej kapitoly na stránke, takže sa uistite, že máte nastavenú správnu kapitolu v hornej lište.

Čo tam momentálne chýba je farebné odlíšenie truhiel, ktoré sú prémiové (teda dostupné iba po zakúpení sezónnej vstupenky) a ktoré sú voľné. Ak by ste ktokoľvek mali práve v hre pripravené na vyzdvihnutie nejaké sezónne požehnanie a vedeli mi doložiť snímkou obrazovky o ktorú truhlu sa v prípade tej zelenej (v strede) jedná, budem rád, keď mi dáte vedieť (napríklad prostredníctvom súkromnej správy tu na fóre).

Táto sezóna je už na konci a prehľad sezónnych požehnání bude mať samozrejme väčší význam v ďalších sezónach.
 
Nahoru