• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Set knihovny...

Omi41

Kolemjdoucí
Zdravím všechny nadšence, chtěl bych se zeptat jak je to do budoucna myšleno se setem knihovny. Mám jich postaveno hned několik, jak jsem stoupal hrou, postupně jsem je upoval výměnou z výher ve věži. Teď je věž trochu obměnena, což je dobře, nebál bych se jít ještě rozmanitější cestou odměn, ale budovy kolem knihovny začínají být hodně zastaralé. Jedno řešení by bylo dát královskou rekonstrukci do řemeslné výroby, další je smazat jiné kouzelné budovy, protože nejde levlit kr. rekonstrukcí mnoho budov. Dál by taky šlo pomoci dia zvedat tyto nesmyslné nároky, v podstatě nevidím důvod, aby se diamanty nemohly použít i na pokrok. Tato měna by měla být propojením celé hry, navíc jde koupit reálnými penězi, tudíž hurá nekde na severu blíže nejmenovaného státu se budou moci těšit třeba na dovolenou. Takže za mně ještě jednou.... Co bude s našima Manovniiiikammmaaa... ;')))
 

Reyahana

Učedník
Královská rekonstrukce v řemeslné výrobě je, i když za plánky z turnaje.
Popravdě mám 3 knihovny a KR používám jen na ty blahovičníky, manovce a brány, zbytek mám v zastaralé době, asi o dvě kapitoly níž a nevadí mi to, protože je mám především kvůli činidlům.
Pokud jsi ochotný dia investovat do KR, můžeš právě ty plánky kraftit a kouzelné budovy pak místo plánku za 300 dia vylepšovat. Taky možnost.
 

Mescal

Znalec fóra
Mohu potvrdit, že nabídka v Akademii nabízí set Měsíční knihovny jen tak dlouho, dokud si ji hráč nekoupí a nepostaví, pak již žádná budova setu Měsíční knihovny není v Akademii nabízena.
 

pavelb

Učedník
Manovce a blahovičníky jsou ideální na plnění eventových úkolů - vylepši budovu na 5 level a výš - 1KR a za 10 vteřin je splněno ;)
 
myslím, že záleží, kolik jiných budov pravidelně za KR vylepšuješ. Pokud jich není moc a máš slušný příjem, tak bych tahal nahoru i ty knihovny. Ale pokud ti překážejí, tak jak radí lovec, raději odteleportovat, bo co kdyby jednou náhodou... taky si myslím, že se ti druhá v craftu nikdy neobjeví
 

Omi41

Kolemjdoucí
Dík za odpovědi, vychytávka je určitě vylepšit manovec o úroveň jako budovu, to by mně nenapadlo. Ovšem zrušením více knihoven končí zase jedna Elvéra, což je škoda. Pravda je, že se mi podařilo postavit a zkompletovat Stonehenge. Je to prostě něco za něco. V tomto ohledu jsou znevýhodnění hráči hrající méně než rok, protože ještě nemají tolik kouzelných budov. Hráči co hrají déle naopak už eventove budovy musí promazavat, nejde prostě mít všechno. Je to asi i pro tvůrce prekérka. :))
 
Nahoru