• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Sekavé zpomalování hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4646
  • Vytvořeno

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

I přes nastavení vypnuté atmosferické efekty a detaily na nízké dokonce i zvuková účast vypnutá se v posledním čase hra sekavě zpomaluje. Největší zpomalování je při návštěvě měst které jsou rozlehlé a slušně vylepšené. Ale stejné chování hry je i v městech opačného typu a obvykle při klikání to jde znát. Zpomalené sekání hry je ale v intervalech 30 sekund zpomalení 20 sekund normální rychlost a tak pořád dokola. Prosím o prověření ale je možné že to souvisí s rychlostí internetu nebo wifi.
 

Moulas

Znalec fóra
Mám ty samé problémy. Způsobuje to jakési zahlcení prohlížeče, které nejde eliminovat vypnutím efektů, ani vymazáním historie prohlížení a cache. Hrál jsem původně na Chrome, po několika měsících se to začalo už tak sekat, že jsem nainstaloval Operu, kde už se to po půl roce bohužel začíná také sekat a mazání historie a cache také nepomáhá. Ví někdo jak se tohoto problému zbavit ?!?
 

DeletedUser6587

Guest
čím pokročilejší město, tím víc se mi to taky seká, ale moje PC je už skoro důchodce a tak mu asi chvilku trvá než to rozdejchá :)
 

Moulas

Znalec fóra
Bohužel za to PC nejspíš nemůže, ale viníkem je pravděpodobně zhovadilé ukládání herních dat do systémové složky prohlížeče - hraji několik podobných her, ale problém je pouze pouze u této hry! A když se použije nový prohlížeč, tak hra několik měsíců v pohodě funguje, než se zahltí tím datovým svinstvem ...
 
Nahoru