• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Sekání chatu

LuciskaCh

Mistr slova
Po poslední aktualizaci se seká chat.
Stává se to v obou světech.
Chyba se objevuje často.
Prvně se v chatu zobrazí "Nepodařilo se připojit k chatu", pak se pár zpráv načte (ne všechny), ale odeslat zprávu nejde. Tak musím hru aktualizovat, aby se chat načetl a já mohla odepisovat.

Snad to takto popsané stačí.

Děkuji
 

DeletedUser4336

Guest
Tuto chybu mohu potvrdit, že se mi také stává, potvrdili jí i další asi dva lidi ze společenství. Přesně časté zobrazení "Nepodařilo se připojit k chatu", poté se zprávy načtou. Pak po nějaké době kdy to jakoby funguje, v domění, že nikdo nic nepsal, aktualizujete stránku, a hle - objeví se zprávy psané třeba před půl hodinou. Někdy zase odeslaná zpráva končí někde v neznámu, zmizí a neodešle se, je to dost nepříjemné. Systém Win 7 Pro 64-bit, prohlížeč Firefox 64-bit nedávno aktualizovaný.
 

Tirhaz

Pokročilý žák
též se mi často seká chat...často to píše "nepřipojeno k chatu"...naštěstí se to někdy za delší, jindy za kratší dobu upraví a je to cajk, ale je pravda, že to otravuje hru
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přátelé, bude to znít jako klišé, ale opravdu potřebujeme, abyste vyplňovali hlášení o chybě dle návodu. I když se to zdá nesmyslné, nám se rychleji podaří chybu reprodukovat, možná i najít společné znaky, které chybě předchází. Díky tomu všemu budeme moci technikům předat přesnější informace, na co se mají zaměřit a příčinu chyby se jim možná podaří odstranit mnohem rychleji. Děkujeme za pochopení! :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
Po poslední aktualizaci se seká chat.
Stává se to v obou světech.
Chyba se objevuje často.
Prvně se v chatu zobrazí "Nepodařilo se připojit k chatu", pak se pár zpráv načte (ne všechny), ale odeslat zprávu nejde. Tak musím hru aktualizovat, aby se chat načetl a já mohla odepisovat.

Snad to takto popsané stačí.

Děkuji

A. v1.47.4-(1453bd114) (2018-02-15 10:03)
B. Firefox Quantum 58.0.2 (64 bitů)
C. 28.0.0.161
D. Windows 10 Home verze 1709
E. 1366 x 768
F. Arendyll i Winyandor
G. 4/5
H. Popsáno výše
CH. Nevím, kdy přesně, občas se to stane, když přepnu do jiné záložky, občas i když jsem pořád ve hře
I.
 

Přílohy

  • chat.jpg
    chat.jpg
    400,1 KB · Zobrazení: 67

DeletedUser3966

Guest
Potvrzuji. I u nás se to seká nejen mě, ale všem kdo píšou na chat. Je to důvodem k restartu hry a potom zas vše pracuje jak má.
 

DeletedUser3966

Guest
to kdybych věděla :D
windows 8
prohlížeč google chrome
rozlišení 1600x900
64 bit

snad je to vše, vůbec tomu nerozumím :D jsem jen uživatel ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Ten Flash jsem si pak uvědomil, že jsem neuvedl. Takže:
A. v1.47.4-(1453bd114) (2018-02-15 10:03)
B. Firefox Quantum 58.0.2 (64 bitů)
C. 28.0.0.161
D. Windows 7 Professional (64-bit)
E. 1920x1200
F. Winyandor
G. - I. Už jsem popsal výše a shoduje se to nejspíš s LuciskaCh, např. převčírem hodně četně, včera ani nevím, protože jsem preventivně obnovoval přes F5, ale chybu v chatu to hlásilo stále, dnes zatím v pohodě a bez hlášení chyby. (jen poznamenám, že dnes opět chybuje, zprávy se neodesílají, at., ale jak koukám, tak už se to řeší)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme všem za hlášení chyby! Technikům se podařilo zjistit, co za chybou stojí a nyní se tento problém pokusí odstranit. Prosíme vás tedy o strpení, budeme se snažit, abychom do konce týdne tuto chybu odstranili. Za způsobené nepříjemnosti se velmi omlouváme!

Jinak platí, že než se nám podaří chybu odstranit, tak v rámci dočasného řešení by mělo stačit hru obnovit pomocí tlačítka F5 a chat by měl opět naskočit. ;)
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím :)

Já mohu potvrdit že v mém případě chat fungoval a funguje dobře. A já jen bych měl dotaz ohledně hlášení vyplnění ... u některých chyb to lze logicky chápat ale zrovna v tomto případě jakou důležitost hraje info o pc sestavě?
 

DeletedUser3382

Guest
CELÉ NAŠE SPOLEČENSTVÍ MÁ STEJNÉ PROBLÉMY
navíc se to seká i při výběru surek a kladívek
musíme znovu načíst a pak to zas chvíli funguje
 

LuciskaCh

Mistr slova
Při výěru surovin a kladívek mám občas problémy, když mám špatné připojení wifi. Pokud se to tedy nestává vám všem, tak to může být příčina.
 

OrickJ

Znalec fóra
Ano, výběr kladívek a surek při pomalé rychlosti wifi, či mobilního signálu zamrzá. Teď su doma na pevné, rychlé síti, výběr není problém.
Ale chat stále po určité době zamrzne.:( a myslím, že celému společenství.:(
 

DeletedUser4646

Guest
Njn moc výkonné společenství zahltí chat a pak to nestíhá :D:D:D to u nás funguje vše ... dneska žádná větší chyba ... jen se sekalo načítání upozornění a přechody do jiných měst.
 

Meesha143

Znalec fóra
v1.41.2-(f38f20b96) (2017-10-26 9:30) verze hry

Verze 61.0.3163.100 (Oficiální sestavení) (32bitový) verze google chromu

27.0.0.183 Adobe flash player

Windows 10 operační systém

1366 x 768 rozlišení

Herní svět Winyandor


Ano, také se to už cca týden seká, ale teprve dnes se to vygradovalo. I přes opakovaný restart hry se mi na chatu nenačetlo ani písmenko, trvá to už víc, jak hodinu. Navíc mě to několikrát vyhodilo ze hry, jako, když se nahrává nějaká aktualizace, k té, nebo alespoň takové, která by chat opravila, ale nedošlo, jak už jsem napsala, chat jen přestal fungovat definitivně.

Jo a než se zeptáte, historie promazána, počítač restartován :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Chybu, která se nejspíše vrátila, ověřujeme, prosím o strpení.

Nicméně @Meesha143 doporučuji aktualizovat jak prohlížeč, tak flashplayer. Google Chrome je v oběhu již o minimálně 3 řady novější verze, stejně tak flashplayer, který je již v oběhu ve své 28. verzi. ;)

PS: historii po Tobě nikdo mazat nechce, ale cache a cookies ano. Pokud možno, tak natvrdo v prohlížeči, CCleaner je v tomto případě neúčinný. ;)
 
Nahoru