• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Sci-fi

Ludi

Veterán
Tvoříme bezva tým a hrajeme rádi turnaje. Otvíráme 10 beden.
Od hráčů očekáváme, že uhrají alespoň 1000 bodů,
ale individuálně je možné se domluvit na dočasné výjimce. Upřímně: 1000 bodů není zase tak moc.

Účast na Dobrodružství společenství je u nás dobrovolná.
Vzájemný respekt a klidné přátelské prostředí jsou pro nás podstatné. Tato hra má sloužit k uvolnění od stresu v běžném životě, takže vyrábět si ho i ve hře popírá její smysl.
Hledáme hráče, který rád
Stručně řečeno: skvělý turnaj, fajn prostředí. Náš web: https://sci-fi3.webnode.cz/

Pokud máte zájem, napište mi. Budete vítáni.
Ludi
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Tento týden jsme hráli náš první turnaj. Hrálo nás 9, protože 10. hráč zatím hrát nemůže.
V turnaji jsme získali 6 beden. Zvládli bychom i 7, ale raději jsem turnaj ukončila v pátek večer, abychom šetřili zdroje.
Až přijde další hráč, 7 beden uhrajeme. Takže na tebe čekáme :)

Náš web: https://sci-fi3.webnode.cz/
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
15.9. - náš druhý turnaj, dva hráči navíc a 7 beden je doma. Takže další úkol je 8 beden, ale na to potřebujeme další hráče. Čekáme na vás. V turnaji máme velké cíle.

18.9. - máme další nové skvělé hráče, takže jsme se posunuli v žebříčku na 116 místo. Vzhledem k tomu, že jsme byli založeni 1.9.2018, to není vůbec špatné.

22.9.- náš třetí turnaj a 8 beden je dokončeno :). Je mi ctí, že hraji s tak skvělými lidmi. Těším se na další parťáky.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
30.9. - turnaj - 8 beden s rezervou. Dnes přišli další dva hráči, je nás už 18. Možná bychom v příštím turnaji mohli dát 9 kousků :). Máme na to. Pokud všichni uhrají svůj standart, tak by to mohlo klapnout. V žebříčku jsme na 90. místě, takže jsme poprvé v první stovce. A to máme ještě dost volného místa pro další turnajové bojovníky. Přijďte a nebudete litovat.

3.10. - je nás 21, pořadí společenství 67.

6.10. - Turnaj ve 21 hráčích a hned 10 beden!!! Naprosté Sci-fi!!!
K tomu večer další 2 hráči a pořadí společenství 35. Celkem fičák.

11.10. - Je nás 25 a pořadí společenství 29.
13.10. - Svitkový turnaj, 10 beden hotovo v sobotu ráno. Skvělá parta.
21.10. - Hedvábný turnaj jsme měli hotový už v pátek ... prostě brnkačka.

Koncem srpna 2018 mi jeden hráč napsal, že chci cech, který neexistuje. Prostě něco nereálného.
Teď už je Sci-fi realita ;)
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
Aktuálně hledáme hráče, který rád hraje turnaj a má bonus na ocel.
Jeden hráč ukončil hru, tak máme jedno místo volné.
 

Radvanus

Znalec fóra
Ahoj, vzhledem k téměř nefungujícímu spolku, bych měl zájem.
Bonus: ocel, svitky, elixír
Turnaje cca 1700 bodu
 

Ludi

Veterán
Ahoj, už jsem ti poslala dvě zprávy. Ráda tě přijmu, pokud se ozveš. Je možné, že jsi jen na mobilu a proto ti píšu vzkaz i sem.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru