• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Saux

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

4439.jpg


Další, kdo přijal pozvání do osobnosti Elvenaru je hráč Saux. Chcete-li se o něm dozvědět více, začtěte se do rozhovoru s ním.

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Ahoj, civilním jménem jsem Standa a žiji v Ústí nad Labem. Pokud jde o věk, budu asi patřit k nejstarším hráčům Elvenaru, protože letos mi bylo už 56 let.

2. Kdy jsi Elvenar objevil a vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?

Elvenar jsem objevil někdy na podzim roku 2017, kdy na mě někde na internetu bliknul reklamní banner. Dodnes nevím, co mě přimělo na něj kliknout, protože jsem nikdy předtím podobnou hru nehrál a ani jsem se k tomu nechystal (nejsem žádný náruživý hráč PC her – naposledy jsem hrál snad někdy před 20 lety Heroes of Might and Magic a Baldurs Gate 2), ale svého rozhodnutí určitě nelituji.

3. Co se tě na Elvenaru nejvíce baví?

Že to není žádná bezduchá střílečka, ale promyšlená strategie, která donutí člověka přemýšlet.

4. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?

Už od mládí je mým velkým koníčkem sci-fi, ke které se postupem času přidala i fantasy. Preferuji tištěné knihy nebo filmy, elektronické knihy mě nijak zvlášť neoslovily. Rád mám i rockovou hudbu a jelikož se přes léto vždycky odstěhujeme na pár měsíců na chatu, tak mě baví i zahrada, les, houby.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?

Pracuji jako personalista na jednom úřadě. Když nad tím tak přemýšlím, tak personalistou jsem vlastně i tady v Elvenaru, protože jakožto zástupce velitele našeho společenství mám na starosti právě nábor nových členů. Často si říkám, že je snad jednodušší vybít 10 provincií na ruční boj, než sehnat jednoho nového hráče do týmu.

6. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?

Tady asi zklamu, protože neznamená vůbec nic. Prostě mě napadla právě tato kombinace písmen.

7. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybral a proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?

Začal jsem hrát ve Winyandoru za elfy, to byla pro mě jasná volba. Když jsem se dostal k Orkům, zasekl jsem se tam na několik dlouhých týdnů, a protože jsem se tak trochu nudil, začal jsem hrát v Arendyllu za lidi, abych si to taky vyzkoušel. Ze spřátelených ras (pravda, moc jsem jich zatím nepoznal) mi nejvíce seděly víly a lesní elfové.

8. Často vyhledáváš rady na fóru? Využíváš poskytnuté rady od hráčů?

Určitě, ačkoliv hraju Elvenar pomalu 2 roky, považuji se pořád spíše za nováčka, takže se ptám poměrně často, hlavně na strategii v jednotlivých kapitolách. Tímto chci zároveň poděkovat všem zkušenějším hráčům, kteří vždycky ochotně poradí.

9. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?

Hraji jen v PC, mobilní aplikaci nepoužívám. Je to dáno nejspíš tím, že zatímco fanouškem PC jsem odjakživa, mobilní telefony moc v lásce nemám a beru je jako takové „žrouty soukromí“, i když mobilní telefon samozřejmě mám.

10. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství? Jaké jsou tvoje pocity z nové přepracované verze?

Dobrodružství společenství mi moc k srdci nepřirostlo, ale vždycky jsem se snažil společenství pomoci, jak to jen šlo. Posledního jsem se ale z časových důvodů nezúčastnil, proto na druhou část otázky nemohu odpovědět.

11. Co si myslíš o událostech (i těch dlouhodobých) a jejich úkolech a odměnách?

Události, to je jiná. Ty mě naopak velmi baví, a i když jsem snad ani jednu nedodělal úplně do konce, vždycky se mi podařilo něco zajímavého získat, takže spokojenost.

12. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání a věnuješ se plně turnajům?

Turnaje hraji na automat, zatímco provincie řeším vyjednáváním. Někdy před rokem jsem si zkusil několik lehčích provincií na ruční boj, a i když jsem pokaždé vyhrál, ztráty armády byly tak vysoké, že jsem od toho upustil a dávám přednos diplomatické cestě.

13. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí? Poradil bys ty sám něco hráčům, kteří se jejímu postavení stále brání?

Akademii kouzel beru jako potřebnou a užitečnou budovu. Ze začátku hry jsem ji používal hlavně na výrobu kouzel Síla zásob a Magický dar, protože jsem (asi jako každý nováček) trpěl nedostatkem „kladívek“ a surovin. Později jsem ji k tomuto už tak nevyužíval, ale úplně nový rozměr přišel se zavedením řemeslné výroby, takže se dá říci, že skoro pořád něco craftím. Vyrábím si hlavně urychlovače času, které ve hře hojně využívám (trpělivost není moji silnou stránkou a čekat na něco třeba 30 hodin se mi nechce), nebo Prastaré vědomosti do divů. Za sebe mohu říci, že kdo si akademii nepostaví, je sám proti sobě.

14. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěl bys něco říct na závěr?

Není zač, děkuji za pozvání do rozhovoru a všem hráčům přeji pohodové hraní.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru