• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Santerr

Santerr

Veterán
Všemu elfstvu a lidstvu Elvenaru se na vědomost dává, že i Santerr tu už pár dní hrává. Ač věkem ne úplná mladice, nadšená touto hrou je velice. Klid a pohoda z Elvenaru přímo září, což je i Santeřřinou vnitřní tváří.

Ale ne... radši toho nechám, nejsem básnické střevo... teda střevo asi jo, ale básnické určitě ne ;)
No, co o sobě bych tak ještě mohla napsat, pocházím ze Západu, kraje Karlovarského, jinak jsem tvor vcelku obyčejný a ne moc zajímavý :p Snad si všichni spolu ve hře zarelaxujeme, pokecáme a zabavíme.

Všem přeji krásný den :)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj Santerr, sice přicházím trochu opožděně, ale snad to nebude vadit. Vítám tě u nás! Podle příspěvků vidím, že už jsi objevila některé taje našeho fóra, snad se ti tu tedy budu líbit! PS: Určitě se nezapomeň zapojit do naší soutěže o nejlepší fotku. ;)
 

DeletedUser76

Guest
Vítám Tě Santerr,tak jsem se zaradovala ,že z Divokého západu a ejhle on Karlovarský kraj .
Nechala jsem se unést fantazií a úplně zřetelně jsem Tě viděla jak se tam svobodně doposud nezkroceně dle tvého avatara proháníš divočinou :D.
Tak se hold budu muset vrátit o pár let zpátky,kdy jsem si v Praze kupovala u stánku teplé Karlovarské oplatky. Mňam ;)
Přeji hezké hraní :).
 

DeletedUser76

Guest
jednorozec-a-vodopad.jpg



Milá Santerr , děkuji za Tvůj příspěvek v mém městě :)
 

DeletedUser418

Guest
Nahoru