• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Santerr

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

santerr.jpg

Santerr je první žena, kterou jsem pozvala do osobnosti Elvenaru. Její odpověď na mou otázku, zda bude souhlasit s rozhovorem, mi udělala radost.

1. Můžu znát tvé jméno, odkud jsi a kolik ti je let?

Jmenuji se Michaela, jsem z Chebu a je mi 40 let.

2. Kdy jsi začala hrát Elvenar a co tě ke hře přitáhlo?
Elvenar jsem začala hrát o letních prázdninách 2015, který měsíc to byl přesně, si už nepamatuji. Neustále na mě vyskakovala reklama na Facebooku, tak jsem si řekla, že hru vyzkouším, protože graficky vypadala moc pěkně. Hlavně se mi líbilo, že tu neexistují souboje mezi hráči, jak to bývá v jiných hrách.

3. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
Má přezdívka neznamená v podstatě nic. Kdysi jsem si začala jen tak psát fantasy pohádku a potřebovala jsem nějaké jméno pro jednorožce. Ten nakonec dostal jméno Santerr a já ho začala používat jako přezdívku ve hrách, protože se mi docela zalíbilo. A ne, skutečně nemá ani nic společného s padouchem Santerem z knih a filmu o Vinnetouovi.

4. Tvé společenství má symbol jednorožce, máš k tomuto bájnému zvířeti nějaký vztah?
(otázka od Nataly111 je s tím spojená. Máš ráda fantastický svět bájných tvorů, kouzel a fantazie?)
Myslím, že už z odpovědi na předchozí otázku je jasné, že jednorožce zbožňuji, jsou symbolem síly a čistoty, která bohužel většině dnešních lidí chybí. Mám moc ráda svět fantazie, kouzel a bájných tvorů, protože v něm člověk zapomene na strasti toho reálného života. V každém z nás zůstává kousek toho malého dítěte, které touží stát se kouzelníkem, proletět se na drakovi nebo třeba zachránit království a svět fantazie je k tomu jako stvořený. Myslím si, že bez něj bychom se cítili prázdní.

5. Jako velitelka svého společenství, co si myslíš o turnajích a odměnách z nich získaných?
Turnaje jsou určitě skvělým zpestřením hry i pro ty, co jako já, neumí moc bojovat. Odměny z nich nejsou špatné, jen bych změnila hlavní výhru, která tolik lidí do turnajů určitě nenaláká. Jen malé procento hráčů má ve svém městě kouzelné budovy, k čemu potom bude těm ostatním plánek na jejich vylepšení? Kdyby místo toho plánku byla jako odměna pár diamantů, určitě by to bylo zajímavější a víc lidí by se v turnajích snažilo. To je také důvod, proč ve společenství turnaje tolik neřešíme a účastní se jich jen ti, kdo potřebují relikvie, úlomky run nebo VB.

6. Máš nějakou oblíbenou rasu či spřátelenou rasu?
U mě vždycky vítězili elfové, nejspíš pro jejich spojení s přírodou, hrdé vzezření a bojovného ducha. Ze spřátelených ras se mi nejvíc líbily asi víly, do té doby než přišli lesní elfové. Ti byli úžasně zpracovaní. Ale pokud se někdy objeví jako spřátelená rasa jednorožci, myslím, že bude všem jasné, která rasa bude má nejoblíbenější.

7. Co si myslíš o eventech a jejich odměnách?
Eventové události jsou asi tím nejlepším, co ve hře máme. Některé kulturní budovy, které můžeme získat, jsou neskutečně krásné. Mně osobně nejvíc zaujala jezírka s tím jelenem ze zimního eventu. Jen by se možná hodilo trochu pozměnit bonusy těch odměn, obzvlášť dnes, kdy spousta hráčů trpí nedostatkem many. Možná bych také trochu pozměnila některé úkoly, ale jinak jsou eventy příjemnou změnou.

8. Co nejraději děláš ve svém volném čase?
To záleží na tom, v jakém rozpoložení se zrovna nacházím. Buď si někam zalezu a čtu knížku, zahraju si nějakou pěknou hru nebo se jdu jen tak projít ven. Možná se znovu dokopu k tomu, že si sednu a začnu si opět psát fantasy příběhy, jako tomu bylo kdysi.

9. Přemýšlela jsi někdy, co se ti ve hře nelíbí a co bys změnila?
Jediné, co bych asi malinko změnila, je společenství. Je mi trochu líto, že jako společenství nemáme třeba nějaký kousek země, kde bychom si stavěli úžasný hrad, případně sbírali trochu jiné suroviny, potřebné právě na výstavbu hradu. Všichni členové by potom jako odměnu získali nějaký bonus, ať už k bojům, nebo k výrobě surovin, či many. Vím, že máme spoustu divů, které toto podporují, ale jediné, co ve společenství máme, jsou turnaje a sousedská výpomoc, případně obchody ze vzdálenějších oblastí. Ale myslím, že stavět společně hrad, případně i jiné budovy, by také bylo zajímavé.

10. Co si ty jako hráčka myslíš o chybičkách, které se ve hře objevují?
Je pravda, že některé chyby bývají obtěžující, ale chápu, že se mohou objevit, zvlášť ve hře, která je neustále ve vývoji. Zažila jsem hru, kde neustále padaly servery, hra se kousala tak, že byla téměř nehratelná, nebo nás tzv. rollback neustále vracel zpět, takže vyjet například schody nebo projet portálem, byl nadlidský výkon, který mnohdy trval i více než 10 minut. Takže chybičky v Elvenaru mi přijdou „drobné“. Nehledě na to, že se poměrně rychle napravují pomocí nových aktualizací, takže se to dá chviličku s nimi vydržet. Navíc máme úžasnou herní podporu, která kdykoli a s jakýmkoliv problémem pomůže a občas i nějakou tu chybku dokáže napravit hned.

11. Jak důležitá je pro tebe pozice v žebříčku?
Hraju si jen tak pro zábavu, takže pozici v žebříčku vůbec neřeším. Teď jsem se v něm dokonce dost propadla, protože jsem musela pár budov zbourat. Stejně se mi tam ti obří draci a čarodějové nevejdou, takže mě prodej budov brzy čeká znovu.

12. Hráči se brzy dočkají vytoužené možnosti hrát Elvenar na mobilu a tabletu. Co ty si o této novince myslíš?
Já sice Elvenar přes mobil nehraju a hrát ani nebudu, ale určitě je nadcházející novinka krok správným směrem. Vím, že spousta hráčů přes mobil hraje a pro ně to bude určitě přínosem a hlavně nejspíš i ulehčením.

13. Je něco, co bys chtěla vzkázat fanouškům a hráčům Elvenaru?
Všem bych chtěla vzkázat, aby si hru užívali, města vzkvétala a hlavně aby zbytečně nevnášeli do hry malicherné hádky, kterých jsme byli nedávno svědky. Elvenar je hra s úžasnou grafikou a nádhernou hudbou, co víc si pro relax přát? Jak říkávám, když nejde o život, nejde o nic a všechno ostatní jsou jen malichernosti a zbytečnosti. Vyhledávejte jen to hezké a nenechte si kýmkoliv kazit den.

V příštím rozhovoru bude naší osobností Elvenaru Ódin - správce Wiki a vedoucí podpory.
Máte na něj nějakou otázku? Nebojte se zeptat, rád vám odpoví.
Dotazy mužete posílat do dizkuze nebo přímo Emble.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru