• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Samovoľné ukončenie hry.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4352
  • Vytvořeno

DeletedUser4352

Guest
Hrám na 90% cez mobil tieto problémy som mal už skôr, ale nejak sa to po aktualizáciách stratilo, ale po posledných aktualizáciách mi to samo vypne hru alebo otvorím mapu a len potiahnem a koniec ďalší problém je rozdávanie výpomocí otvorím postrannú listu a len ťuknem a koniec a najhoršie je, že ani nedokážem používať c het, lebo mi to nechce ukázať klávesnicu len listu na text. Mám spolok a dnes mi 1 hráč oznámil, že končí a dôvod jeho notebook nestíha po grafickej stránke tak ho to vyhadzuje z hry rovnako, ako mňa a jeho to prestáva baviť. Takže mám otázku koľko vilepšení ešte príde, kým to vzdám aj ja, lebo kupovať nové mobily alebo PC koly hre to nie to radšej skončím ak nemôžem hrať pre zábavu a hrám už 2,5 roka takže som si ju obľúbil a nerád by som to skončil koly nekonečnému vilepšovaniu. PS: ma ešte niekto podobne problémy?
 
můj starý tablet mi to dělá taky. Hlavně teda při sousedské motivaci... občas ve věži, ale hlavní problém je mapa světa. Zvlášť, když běží třeba turnaj a je tam moc odpočtů (alespoň tak se mi to zdá)...
 

iDavis

Legenda
@solomor bol by vhodné uviesť, o aké zariadenie sa jedná. Pokiaľ je to starší alebo menej výkonný mobil, tieto problémy nie sú prekvapujúce.
 

DeletedUser4352

Guest
iDavisi to máš pravdu mam starší mob ako večšina hráčov asi, ale aj tak skor alebo neskor budu aj zariadenia ktoré sú teraz ok na tom rovnako ako ja teraz takže ak je cieľom kvalita hry tak je tu otázka kolky si to budu mocť dovoliť hrať tuto hru až do konca a s takýmito vadami to budu vzdávať aj hráči ktorí sú už dosť ďaleko
 

Anthalas

Znalec fóra
jo poslednich 14 dni se me hra v mobilu taky neuveritelne seka , do te doby uplne bez problemu. a to nepocitam ze elvenarska manufaktura na drevo se ani nezobrazuje :) mam tam krasne prazdne misto a nad nim Zzz :) .
 

iDavis

Legenda
Je pravda, že náročnosť aplikácie na výkon sa značne navýšila po jednej z posledných aktualizácií, ktorá priniesla zimné pozadie. Je tam zrejme nejak inak implementované (než ako bývalo doteraz) a spôsobuje to sekanie pohybov v meste. Padajúce snehové vločky to len podporujú (ktorých tlačidlo na vypnutie u mňa nerobí žiaden efekt).
 

Prealiena

Velmistr písma
Ano, u mě na mobilu se to taky seká po poslední aktualizaci. Hlavně při turnaji, když jedu provincie a při rozdávání sousedské výpomoci, dělám to z upozornění a je to dost o trpělivost. A to by Honor 6A neměl být taková vykopávka.
 

DeletedUser4352

Guest
Posledny tyždeň to zase funguje takže buď višia moc zasiahla alebo naši boži tvorcovia ale tak či tak veľka VĎAKA
 

Miroslav12

Učedník
Hrám na 90% cez mobil tieto problémy som mal už skôr, ale nejak sa to po aktualizáciách stratilo, ale po posledných aktualizáciách mi to samo vypne hru alebo otvorím mapu a len potiahnem a koniec ďalší problém je rozdávanie výpomocí otvorím postrannú listu a len ťuknem a koniec a najhoršie je, že ani nedokážem používať c het, lebo mi to nechce ukázať klávesnicu len listu na text. Mám spolok a dnes mi 1 hráč oznámil, že končí a dôvod jeho notebook nestíha po grafickej stránke tak ho to vyhadzuje z hry rovnako, ako mňa a jeho to prestáva baviť. Takže mám otázku koľko vilepšení ešte príde, kým to vzdám aj ja, lebo kupovať nové mobily alebo PC koly hre to nie to radšej skončím ak nemôžem hrať pre zábavu a hrám už 2,5 roka takže som si ju obľúbil a nerád by som to skončil koly nekonečnému vilepšovaniu. PS: ma ešte niekto podobne problémy?
Ahoj, já hraju 100% přes mobil a zatím s tím nemám problém, hraju na P9 Huawei, poměrně už starý mobil, ale zatím funguje :). Měj se, zdraví Míra a pěkný nový rok přeji na Slovensko :).
 
Nahoru