• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Síla hudby

abraham

Znalec fóra
jsem si myslela, že největší problém při stavbě těch sborů budou semínka, ale větší problém mám s osvíceným zbožím - teď zrovna ty geniální granule, kdy na trhu je výměna tak na 99% jen za pravěké minerály, což je málo za hooooodně :) Taky budu muset dát do skladu nějaké budovy, aby se mi tam pak celý ten orchestr vlezl :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Jo, jo. T8 prach a T9 kuličky. A jsem v hajzlíku jako Baťa s cvičkami. Urychlovače pro ty přiťáplé pseudoobchodníky jenom létají z okna ven.
Kdo má T8 vosk nebo T9 pomazánku, tomu je hej.
Heslo: Přežít!
 

Boobika

Pokročilý žák
jestli chces pomaznaku a jsi z Arendylu :) tak napis a mzuem udelat velkou vymenu... u zsi prirpavuju osvicene zbozi na stavu 600k+ od kazdeho.
on tim jak jsou nastaveni kupci se vyplati vyrabet jen nejvyssi zbozi a "mnozit ho" smenou za nizsi. tim ze je vyber automaticky... a je malo hracu na stejnem stupni vyvoje.. tj vetsina uz to ma za sebou (to byla napriklad pomazanka uplne k prdu) a ted dojizdi postupne ten zbytekl :D
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Dík za nabídku. Teď honím smrady za koule.
Zítra budu potřebovat májku (173K) za koule na poslední orchestr, tak se ozvu.
 

prchlik

Znalec fóra
Jen poznámka. Pokud někdo plníte i úkoly, tak pokud máte úkol na 6 sborů, tak pro úkol je jedno, jestli máte 1+1+4 nebo 2+2+2 nebo 3+2+1.

Ps: já splnil všechny úkoly a hra mi žádné nenabízí, dokonce ani ty rotační. :)
 

Lovec Krys

Legenda
Když už bych se obtěžoval s úkoly, tak bych určitě stavěl vyrovnaně (tzn. 1+1+1,3+3+3,6+6+6), ale to bych se nejprve musel obtěžovat dělat úkoly (i když zrovna v téhle kapitole jsem těch 6+6+6 postavil, ale rozhodně ne kvůli úkolům).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Na vířivku č. 24 kašlu. Nebudu, kvůli tomu dohánět prkna, které teď vůbec nepotřebuju. Dodělám za chvíli třetí portál a víc ani ťuk. Ke slovu příjdou urychlovače a portálovky a nehodlám se s tím dál nějak cicmat. Howgh.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
Kýžený stav s třídenním zdržením dosažen - sbory 3x3, dílny 3x4 a portál 3. Zbytek chci mít do tří neděl z krku.
 

prchlik

Znalec fóra
@Radvanus já jsem nepsal, že to pomůže s portálem. Jen to, že pro úkoly je to jedno.

@Lovec Krys už nevím jak mi to vycházelo, ale z důvodu místa a postupného přeskupování jsem měl chvilku víc jednoho sboru, ale jinak jsem jel samozřejmě max. rovnoměrně. A celkem to vycházelo i do úkolů.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak dodělávám poslední "zapomenutý " výzkum, ale nechce se mi vyplácat další portálovky na chybějících 13 písní a pár tisíc osnov. Takže si to asi v klidu docmrndám do soboty, neděle.
Cíl - stihnout to od 21. prosince do konce února - je v pohodě splněn, tak co.
 

abraham

Znalec fóra
zdravím, mám portál na 4, můžu už teď zbourat ty sbory, abych si tam mohla dát znovu výrobu - ty výrobce nástrojů všechny, popřípadě jich ještě několik postavit? díky za odpověď :)
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Portálu 4 jsem se elegantně vyhnul nasazením kvanta portálovek a urychlovačů. Obecně ale platí, že orchestry navyšují každý o 40 % výrobu not, což je pozitivní, ale vzhledem k zabranému území to zase až tak dobré není. Nástrojárny jsou důležité pro konečnou produkci hitů. A když je nemáš, tak čumíš a čekáš.
Asi když už máš portál 4, tak se nic moc nestane, když si odebereš nějaké orchestry. Ale vyzkouším to na portálu 3 zítra nebo pozítří, až zapíchnu tohle kolo.
Jinak ti čtyřka určitě bude spořit portálovky, které budeš muset používat.
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud jsi schopen naklikat zbývající výrobu portálu přes požehnání, tak po vylepšení portálu na lv4 (nebo lv3 s Uskladňovacím vírem 16+) je možné sbory zbourat.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Anketa.
Tak nevím, mám to tápení ukončit hned anebo pozdě zítra?
Já vím, je to blbost, ale prostě si užívám konce téměř tříleté honičky.
Zatím. Jak doufám.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru