• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Síla hudby

Lovec Krys

Legenda
ok, takže jediná produkce, na kterou orchestry mají vliv jsou osnovy:
1662614115803.png

Ale pokud to dokážeme naklikat přes PP (dříve než nám dojdou), tak nás to nemusí zajímat.
 

Ludi

Veterán
Dobrá zpráva. Pro jistotu už osnovy zároveň vyrábím doplňkově i v portálu, i když PB mám ještě dost.
Pár sborů ve městě může klidně zůstat, jen těch 18 je prostě moc, a je fajn, že po vylepšení portálu na 4lv. některé můžeme dát do skladu. Hned to vypadá radostněji a mění to výhled na strategii hry.
Oceňuji, že osadnická výroba nástrojů je časově stejná, jako u manufaktur a dílen, takže se to dá sladit. To už dlouho nebylo. Jen ty ikonky, které označují ukončenou výrobu, by mohly být barevně výraznější.
Navíc, tahle zvýšená spotřeba PB z nich dělá vítanou odměnu ve věži :D , kdo by to byl ještě před měsícem řekl, že?
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@Boobika před časem jsem dala návrh, aby se portálovky daly vyměnit za něco užitečnějšího, ne jen za zlomky. I když 20. kapitola opět vrátila částečně PB jejich význam, tak si myslím, že pro hráče v nižších kapitolách by bylo dobré, kdyby se mohly portálovky výhodněji prodat.
P.S: Jednu obchodní stanici už jsem postavila ;). Jistota je jistota ...
 

voyager-1

Velmistr písma
už někdo počítal kolik bude třeba vyrobit? Vidím je ve výzkumu, a na stavbu sborů. Když řeknu např. 3000 bubnů. odpovídá to zhruba?
 

Ludi

Veterán
Do výzkumu: housle 1240, flétny 1490, bubny 990
+ na 18 sborů housle 828, flétny 990, bubny 660.
K tomu je třeba připočítat něco na výrobu melodií, ale to už jsem neměla trpělivost počítat.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
jo, já vlastně počítal počet na sbor krát 18 místo krát 6 a ve výzkumu jsem narychlo taky napočítal trochu víc. No to se mi nezdá nějak moc.
Záleží kolik k tomu na ty melodie
 

Ludi

Veterán
Řekla bych, že do 2500 od každého bychom se asi zhruba mohli vejít, možná trochu víc. Ta čísla nevypadají až tak strašně.
 

Boobika

Pokročilý žák
tak podle elvenarchitekta pokud uz mas vyzkoumanou halvni budovu tak dal

noticek: 33 200 v mem pripade (lvl 1 a sklad 1845, 18 plnych skaldu)
a predpokaldam ze noticky nejsou zapocteny do vyroby housli :)
housli: 2 018
fleten: 2 420
bubnu: 1 610
 

Ludi

Veterán
Měla jsem v počtech malou chybu, přehlédla jsem jednu položku ve výzkumu. Čísla jsem opravila a teď to sedí. I na Elvenarchitekt to mají stejně.
@Boobika asi to máš špatně opsané.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Je fajn ten nárůst kapacity portálu s každým levelem, kdy potom stačí PP méně...lv3 aktuálně 8190 kapacita osnov /dle levelu Uskladnovacího víru/ a na tom už se dá dojed klidněji celá kapitola, s tím že platí výše omýlené - jde si pomoci teleporty, takže náročné na místo ve městě to bude až na konci jednorázově a využiji té cesty předvýroby všeho nutného, aby šlo zbourat nástroje a uvolnilo se místo na oněch 18 orchestrů... necht´se všem daří a kupci chodí častěji a včas domů :)
PS: nebolí ani tak mana jako čekání na semena, ale tržiště slušně zásobuje á 3h...
 

voyager-1

Velmistr písma
Jo, kde jsou časy kapitoly lodí kde bylo pořád o něčem diskutovat a navrch tam byl prográmek pro výrobu. V téhle kapitole je úkol jasný, připravit hráče o PP, sami jsme si o to říkali, a pokud má někdo smůlu tak mu ani nevystačí. Dále je rozhodující kolik si hráč koupí VB. A nakonec udělat vyčištění města pro finále. Na jednu stránku zajímavá a myslím nenáročná kapitola.
 

Ludi

Veterán
@voyager-1 tak zrovna po lodích se mi nestýská, to byla pro mě nepříjemná kapitola. Ale souhlas, že 20. kapitola vypadá pohodově.

Po vyřešení situace se Sbory, jak jsme tu o ní již dříve diskutovali, je vše v klidu. Po dlouhé době nejsou nároky na místo nijak velké. Ani na Háj + 18 sborů to není nijak strašné, když můžeme teleportovat ostatní výrobu. 4 výrobny nástrojů od každého jsou až dost. Osnovy je třeba vyrábět i v Háji, ale bez portálových bonusů to nejde. Myslím, že nám vystačí, navíc stále získáváme nové, takže to vidím pozitivně.
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak jsem si s hrůzou plánovala rozložení manufaktur po vylepšení a s údivem jsem zjistila, že se celková zastavěná plocha zmenší. Takže se mi tam vejdou i ty výrobci.:)
 

Prealiena

Velmistr písma
Asi to bylo tím, že jsem přesunula zbrojnice na jinou část mapy. Ale i tak mě překvapilo, jak to šlo hladce. Když se mění mramorárna z 4x6 na 6x4 a prkenárna z 6x4 na 4x6 tak je stačí akorát prohodit. Teď už mě děsí jen operace najít místo na 18 sborů.
 

voyager-1

Velmistr písma
tak tohle mě zrovna neděsí, předpokládám, že máš dost teleportů.
Jinak na slovo děsí jsem poslední dobou už alergickej. :)
Každý den v médiích čtu jak se někdo něčeho děsí, zuří, běsní apod. a bývají to kraviny.
Děsit se člověk může z války, rakoviny apod. ale ne z nedostatku místa v Elvenaru. :) Sranda.
 
Nahoru