• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Síla hudby

Ludi

Veterán
@Schoenfeld - nová kapitola přijde vždy po dlouhé pauze, takže postupně přibývá hráčů, co jsou na konci výzkumu. Nepochybuju, že nás doženeš, už jsem viděla víc hráčů, kteří začali hrát pár let po mě a teď budou začínat 20. kapitolu. Takže do toho :cool:.
 

Marian24

Znalec fóra
Schoenfeld je proste mašina a válec a jede jak gula :D:D:D Myslím , že za chvili bude psát vývojarum , že sou desne pomaly s pridavaním novych kapitol ,a že se tu na Elve nudí :D:D:D:D:D:D

Jak ste se tu bavili o tom plneni ukolu v kapitolach , obdivuju hrače které je delaji , vím že je to každého individualni pristup k tomu , ale pro mne sou nezmyselné kdybych se mnel nema ridit a tak je pak vždy odklikam na konci .
Treba (a to taka mala rada pro Schoenfelda :D:D:D) v 19 kapitole sem začal stavet a bourat bile a černe veže spočital sem si kolik je ich treba na vylepšeni portalu ...to sem udelal a pak sem vubec nemusel je resit a tedy i místo v meste a venoval se jenom lihnim a jejich vylepšovani .
Pak prišel ukol zbourej tolik a tolik bilych a černych veží :D:D:D:D co sem už davno samozrejmne udelal a venoval se jenom lihnim, od te doby sem na tymto ukolu zaseknutej nezmyselne.Kdybych to jel na ukoly tak se placam s mistem ve meste kvuli blaznivym bilym a černym vežim jen abych splnil ukol.
Takovej návrh pro vylepšeni hry bych mnel ,at si to hra pamatuje co majitel mesta v dane kapitole udelal , tak jak to je teď v DS kde ta zmena probehla, že se odznaky započitavaj za vyrobu ,a že se nemusej plnit presne protože si to hra pamatuje a to navic se započitava.
Jako když sem už neco v kapitole udelal a pak pride ten ukol mnel by se odfajknout jako splnenej predse ne ? Jinak to fakt nema zmysel muj nazor ....
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
No ono to treba ted melo hezky naslapnuto odmenit ty co jedou podle ukolu jinak, nez ty co jedou nejdrive vyvoj a pak odklikaji ukoly :D
Ale tipuju, ze to byla spis nahoda nez umysl. me zatim tim jak postupne jedu vyvoj az na par drobnych "zaseku" jedou i ukoly.
Ale ja se nezenu za tim byt o kazdou minutu rychleji na "konci" nez "souperi" :D
 

Marian24

Znalec fóra
To ja taky ne ,nekoukam na soupere jak sou daleko , ale když sem nad kapitolou 19 premyšlel jak ji pojedu tak z hlediska mista mi tohle prišlo strašne vyhodne udelat hned na začatku kapitoly a mit od staveni a bourani bilych a černych veži klid.
Mne co žene dopredu je všechny knižky a VB hrnout v klidu do divu ,zvedat je ešte vic , a ne do vyzkumu a konečne na uvolnenem mistu po osadnicich postavit z archivu všechny te nasporene džiny,studny,pojezdne knihovny atd a sbirat odmeny ,dia a pak kupovat za ne rozšireni :D:D:D::D
Mam je za ta leta fakt spousty , proste si užit takhle ten pul rok s klidem od osadniku to bude parada pak .

To bude pak v Elvenari ma osobni kapitola X :D:D:D
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Já jsem zažil dobu kdy byli povinné úkoly na stavbu manufaktur bez bonusů.
A pokud si to správné pamatuji, tak za jejich splnění byla odměna méně než bylo potřeba na stavbu.
Prostě bomba.
Teď když známé úkoly dopředu a můžu si hru naplánovat tak je to snadné.
Konec minulé kapitolu jsem jen vyráběl v portálu ultrahnusy a líhně už jsem měl zbourané a tak nebyl problém dodělat potřebné bourání věží, protože na to bylo spousta místa.
 

karhol

Znalec fóra
Nový prastarý div - Hostinec zvědů:
a) snižuje dobu průzkumu provincie - je známo o kolik sníží dobu průzkumu?
b) navyšuje počet truhel ze sousedské - tzn. že nabývá na významu krmení měsíčního medvěda, který dává 3VB z každé "sousedské truhly" - ví se kolik truhel bude navíc?
 

GorGlin

Veterán
@karhol
zkrácení průzkumu je v porcentech, takže čísla můžeš jen teoreticky počítat
Co se týče truhel, tak by každý runový kruh by měl dát jednu, takže lvl 31 dá sedm truhel navíc
moje doměnky
 

Prealiena

Velmistr písma
Čekáme, až nám updatují wiki sekci s divy. Ale předpokládám, že s tou sousedskou to bude jako s knihovnou tajemství atd. (1.-5. lvl. +1, 6.-10. lvl. +2 ...).
A čas průzkumu bude v procentech ala časový skok.
 

ElfNostradamus

Veterán
to karhol:

Scouts' Tavern Overview​

Scouts' Tavern Information Overview
LevelRequirementsCostsBenefits
Level Size Construction Time Rune Shards Research Amount Required Resources Scouting Time Reduced Extra Neighbourly Help Chests
15x322:00h9 Revealed Runes -60000
68000
68000
68000
Orcs
Moonstone
Platinum
Elven Tree Gum
94%1
25x324:00h-400 Knowledge Points 18800 K
1880 K
550 K
79000
Coins
Supplies
Mana
Divine Seeds
91%1

Scouts' Tavern Overview​

div.png

přičemž % jsou snížení doby výzkumu, 4 pak počet dalších nových beden za sousedskou...tj až 7 celkem
 

iDavis

Legenda
Kedysi ten div pridával 7, ale potom to zredukovali na súčasných 4. Rovnako tak kedysi redukoval prieskum o 80%, no po vybalansovaní redukuje o 65% (pre mňa osobne stále viac než dostačujúci dôvod aby som ho postavil).
 

GorGlin

Veterán
U me každá truhla dobrá, uz teď mám tři produkce navázané na truhly z výpomoci, takže tenhle div mi to víc jak zdvojnásobí.

Tak, všem vám přeji aby se ten festak vydařil.
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak jak jsem předpokládal, po výzkumu průzkumníků se zlehčily nevyzkoumané provincie ale ty vyzkoumané zůstaly na stejně obtížnosti. I když mi tady LK někde tvrdil, že se sníží i obtížnost vyzkoumaných.
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Obtížnost vyzkoumaných provincií sníží výzkum zvětšení oddílu (=větší vlastní armáda, stejná armáda nepřítele).
Výzkum průzkumníků ovlivňuje jen doposud nevyzkoumané provincie. A nejsem si vědom, že bych někdy tvrdil něco jiného - nespletl sis to?
 

voyager-1

Velmistr písma
to už je jedno
Třeba jsem to blbě pochopil.
Nebo je to tak, že vylepšení průzkumníků na ně nemá vliv ale vylepšení velikosti oddílu ano ?
 
Nahoru