• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Síň slávy světa Winyandor

darthvenom

Kolemjdoucí
...osobně uznávám jen rekordy společenství s ,,čistou,, hráčskou základnou, což se o BoB říci nedá...(
Zbytečný koment, ale jelikož máš připomínky k rekordům, které neudělalo Tvé společenství, které naprosto respektuji (díky Gravratovi), tak mě to ani nepřekvapuje.
A když už jsme u těch zbytečných komentů, tak já osobně uznávám hráče, kteří dosáhnou úspěchů díky svým schopnostem a ne díky penězům.
Přeji hezký den.
 

ElfNostradamus

Veterán
Darthe, město mám tam kde je i díky nesmírné píli a obětování času/ale i umu a odvaze jít např. pro dva Ohniváky, což tu nikdo nedokázal/, o to více mne pak mrzí prohřešky některých hráčů versus hře a ostatním hráčům, hra samotná je postavená na financích a pravidla to dovolují a doslova pak i sama nabádá k této podpoře tvůrců, bez dotací hráčů jako já a mnohých jiných nejen v našich světech, by tuto hru INNO dávno stáhlo z trhu...má slova pak směřovala k některým členům vašeho spolku, jejichž i ,,skutky a prohřešky,, byly zveřejněny na cz FB a které si tam hýčkáte na prsou. Necht´se ti i všem ostatním poctivým hráčům daří, mír s tebou a slunce v duši.

Voyi...A myslím s čistou hráčskou základnou ...úplný čistý spolek rozhodně nejste...důkazy a více máš v soukromé zpávě.
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
pavelb, náš přístup fair play, dnes již mnoha hráčů, je trnem většiny adeptů tíhnoucím k těmto přestupkům nedodržující pravida, a ano žel jsi jeden z nich Pavle, navíc jsi byl i vulgární a vyhrožoval i fyzickým napadením, hluboko jsi morálně klesl Pavle...je mi tě líto
 

pavelb

Učedník
Synku ty to musíš mít složité, žít sám se sebou;) já ti jen napsal to, co si o tobě myslí většina hráčů o_O Už tu mám i poděkování za předchozí příspěvek
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Sin_slavy_obrazek.png

GRATULUJEME společenství Beleriand, které zvýšilo svůj rekord z 302 190 bodů
na .... Mrkněte do Síně slávy! ;)
 

Showstall

Pokročilý žák
koukám, že o nesmírné pílí se tu básní, rekordy jedno spolku se připisují, ale že někdo skočí hranici 4 MEGA, to si musí najít člověk sám. Hold objektivita je tu hlavní.
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Sin_slavy_obrazek.png

První turnaj roku 2023 přinesl nové rekordy turnajových hráčů světa Winyandor.
Své osobní skóre zvýšil ElfNostradamus, druhou příčku obsadil hráč BAAMBOO. Svůj osobní rekord překonal hráč Gravrat, nyní na třetím místě.
Na jejich úspěch se můžete podívat zde.
GRATULUJEME!
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ano, též GRATULUJEME hráči ElfNostradamus k dosažení rekordu na 1. příčce turnajových hráčů dne 11. 3. a hráči darthvenom k dosažení rekordu na 3. příčce turnajových hráčů 18. 3. 2023!

P.S. Prosím, pokud zjistíte, že jsme nezaznamenali nějaký rekord, napište mi soukromou zprávu zde na fóru. Díky moc!
 
Nahoru