• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rychlejší průzkum provincií

kasimir

Učedník
Existuje nějaká možnost, jak zrychlit průzkum provincií? Visím před bednou ve výzkumu a když budu čekat až se mi vše vyzkoumá na mapě, je to ještě měsíc. Můžu použít urychlovače na průzkum, to vím. Ale ptám se, jestli není nějaký třeba div, který by zkrátil dobu průzkumu.
 

Prealiena

Velmistr písma
Ten div by se hodil. V současnosti to lze pouze výzkumem pokročilejších průzkumníků na začátku některých kapitol.
 

Lovec Krys

Legenda
Průzkumníci sníží i čas. Ale v některých vysokých kapitolách nejsou.
A jakmile se dostaneš na konec tak se to stejně bude prodlužovat (budeš zkoumat provincie na eventy apod.) (já jsem na cca 90h na konci ambasád).
 

DeletedUser4336

Guest
Tohle jsem nikdy nechápal, proč tam ty popisy u výzkumu jsou.
 

kasimir

Učedník
Průzkumníci sníží i čas. Ale v některých vysokých kapitolách nejsou.
A jakmile se dostaneš na konec tak se to stejně bude prodlužovat (budeš zkoumat provincie na eventy apod.) (já jsem na cca 90h na konci ambasád).
No, jdu na elvenary. Ale všude je napsáno, že snižují jen náklady na průzkum - množství surovin na výkup resp. menší oddíly vojska. Nic o čase - a skutečně jsem nikdy neměl dojem, že je průzkum rychlejší po otevření průzkumníků.
Ale dotaz byl, jestli existuje způsob, jak ten čas zkrátit mimo použití urychlovačů.
 

Lovec Krys

Legenda
@kasimir Ne, jen urychlovače a technologie průzkumníků.
Při posledním výzkumu průzkumníků mi čas skutečně klesl - na 90h už jsem jednou byl. Chtělo by to průzkumníky v další kapitole, ať se vrátím pod 70h:)
 
Nahoru