• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

runy

nataly111

Velmistr písma
A taky u toho kdo má div postaven, když mu do něj dáš body. Jen si musíš hlídat pořadí, jsou to jen první tři místa.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Kdepak, je to i víc míst (případně u první úrovně i míň). Záleží na úrovni divu a na typu divu. Klášter/svatostánek, maják/zvonice a horké sídlo jsou stejné + trpasličí val, ale co jsem odkoukal tak má u asi 2 úrovní trochu jinak odměny. Pak vílí divy mají svůj systém a ty nové, co přišly nedávno, taky.
 
Naposledy upraveno:

CherryFlower

Guest
No vida, jak se to hezky rozvinulo, v první chvíli mně ty další možnosti nějak nenapadly ;) Takže provincie, turnaj, divy... a furt jich je potvůrek málo.
 

CherryFlower

Guest
No je pravda, že na bojový klášter, který se mi ani stavět momentálně nechce, jich mám celou kupu, ale jiných je opravdu poskrovnu
 

DeletedUser592

Guest
No je pravda, že na bojový klášter, který se mi ani stavět momentálně nechce, jich mám celou kupu, ale jiných je opravdu poskrovnu

Nechceš mi poslat ty dvě co mi zbývají? Já ho zrovna postavit chci a nemám ještě ty runy, ale neva počkám si, snad se dočkám ;)
 

DeletedUser1198

Guest
Děvčata, kdyby to šlo, tak raději poslat 20ks střepů, to by byla jistota.. ty 2 úlomky, no u mě by stejně skončily jako střepy :)
 

DeletedUser1198

Guest
@regular96 neboj, ono se to brzy otočí a budeš mít štěstí hodně - hodně moc, připrav si na něj nůši, aby jsi ho měla kam dát :)
 

CherryFlower

Guest
Máte už někdo vysledované jak získat co nejvíc run z turnajů? Zatím jsem zjistila, že runy padají jako odměna od 3. úrovně v turnajové provincii u prvních provincií. Na 3. úrovni mi to u obou světů dalo runy u prvních dvou provincií, na 4. úrovni na jednom světě u prvních 4 a na druhém jen u dvou. Protože na druhém jsem ale měla otevřeno méně turnajů, tak si nejsem jista, jestli ty odměny nepadají nějakým poměrem k počtu otevřených provincií.
Jak to máte vy? Kolik run z turnajů dokážete získat?
 
Nahoru