• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Runy z divů na 30lvl

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7134
  • Vytvořeno

DeletedUser7134

Guest
Využití run u divů na lvl 30, neboť ty momentálně k ničemu nejsou. Navrhuji možnost jejich rozbití na úlomky. Nebo využití např. v akademii pro výrobu - mohly by se za runy dát vyrábět např. královské rekonstrukce, již se řešilo, že jejich získávání je náročné a 100% závislé na turnajích.
 
nejen, když je div na 30. Mám stejných run stovky i u divů, které nemám celé a vím, že je nikdy nepoužiju :)
Ale upřímně, úlomků mám taky tolik, že nevím, co s nima. Chtělo by to ještě jiné využití :D
 

Slniecko

Znalec fóra
Taky se mi tenhle návrh celkem líbi, ale uvítala bych neco jiného, než úlomky run, tech mám taky prebytek :D
 

DeletedUser7134

Guest
Je mi jedno, co se z nich bude dát udělat, štve mě, že mi tam leží bez užitku. Jo, hromadí se i u divů, které třeba nechci stavět, ale někdo by mohl namítnout, že to je můj problém. Ale pokud už mám div na lvl 30, tak jsou fakticky naprosto k ničemu... Tam bych opravdu očekávala nějakou možnost využití.

Rozmlácené úlomky se dají alespoň občas použít v akademii a nebo z nich mohu ukovat runu, kterou potřebuji....
 

nataly111

Velmistr písma
Vzal někdo v úvahu, že se budou dál lvl zvedat na výš než je teď 30? Vím, že v minulosti už se to stalo a myslím si, že 30 lvl není konečný.
 
není třeba. Pro další úroveň potřebuješ cca 20-30 run a pak už jen VBčka. Co mám dělat třeba s 500 runami do propasti, když ji mám na 30?
 

ksnehulak

Kolemjdoucí
Taky bych uvítal možnost změnit v Akademii kouzel runy na něco užitečného - třeba VB. Tak se dají změnit úlomky run. Stavim jen některé divy, protože místa mám málo a leží mi tam jen tak bez užitku.
 
Nahoru