• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Runy a relikvie

DeletedUser6658

Guest
Zdravim, dopredu prepacte ak sa tieto otazky uz riesili ale ja to neviem nejak rychlo overit...tak ak, ma zmazte abo co:)

1. runy: ano, nezaberaju ziadne miesto ale mna velmi irituje ze musim dlhe dni tyzdne farmit a cakat na runy ktore potrebujem a divy ktore nemam postavene mam uz pomaly desiatky..a co s nimi? nic, len sa pozerat ako nezmyselne dalej pribudaju...lebo...dokoncim provinciu a co mi padne? jasne ze nieco co mi netreba..

2. relikvie...podobny problem...z niektorych mam nula...z inych desiatky a sanca na pouzitie minimalna, prilis pomala...takze....Riesenie pre oba problemy...napriklad Akademia...a tam idealne za Ulomky a/alebo cinidla nejaka premena....premna zamna kludne aj pomer 1 k 10:)
 
no obecně by to chtělo runám a relikviím dát nějakou další funkci. Některých se hromadí stovky i tisíce... to samé ty slavné úlomky run, které dávají některé budovy, turnaje atd. jako odměnu, přitom jsou k ničemu...
 

Lovec Krys

Legenda
U chybějících run lze použít jeden trik:
Vyrábět úlomky v divech, které hráč nehodlá stavět a jakmile je kruh plný div postavit. Po postavění zase zbourat a celý cyklus lze opakovat.
Samozřejmě, pokud hráč má celkově málo run, pomůže to jen omezeně. Nejlepší zdrojem je turnaj (konkrétně 3.* od 10. provincie nahoru (2. stránka turnaje).
 

Prealiena

Velmistr písma
V akademii to už částečně funguje, za rozbité úlomky lze vycraftit prastaré vědomosti. A relikvie jsou potřeba na craftění krmení, takže pro turnajové hráče jich není nikdy dost.
No a pro runy akorát trik popsaný Lovcem Krys.
 

Ludi

Veterán
Zdrojem run i relikvií může být získávání nových provincií na mapě, ale to zdaleka není tak účinné jako pořádně odehraný turnaj. Ale chce to i společenství, které ho dobře hraje. Pak runy i relikvie přibývají rychle. Samozřejmě to co radí Lovec Krys - tedy stavět a bourat nechtěné divy, je výborná věc. Některé divy jsem postavila i zbourala už víc než 10x.
Úlomky run umí vyrábět i Ruské kolo. A je i další kultura, která je dodává - např. Ohnivý Fénix. Někdy jsou úlomky ke koupi i v řemeslné výrobě. A také relikvie se tam dají koupit, což využívám ve svém menším městě, abych tam zlepšila výrobu bonusových manufaktur.
 
V akademii to už částečně funguje, za rozbité úlomky lze vycraftit prastaré vědomosti. A relikvie jsou potřeba na craftění krmení, takže pro turnajové hráče jich není nikdy dost.
No a pro runy akorát trik popsaný Lovcem Krys.
no dobře, ale recept na úlomky se mi objeví tak 1x za měsíc (5 úlomků, co to je? To mám skoro denně...) a recept za 2 runy? Když jich z turnaje napadají vyšší desítky týdně? Všechno se to jen hromadí bez užitku
 

Showstall

Pokročilý žák
Chtělo by to obchod s relikviemi. Nebo nějakou proměnu těch co nepotřebuji, za ty, které jsou bonusové. Mám bonusy prkna, svitky a prach. Tedy všechny, jejichž turnaje, až na prkna jsou nejtěžší a relikvie se tak špatně získávají. To by dost pomohlo v nižších kapitolách, nyní jsem v osmé na konci, to už se dá :).
 
Nahoru