• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Runové úlomky

shangila

Pokročilý žák
Ahoj všichni. Mám postavené prastaré divy, u kterých se mi hromadí runové úlomky jako odměny z různých akcí. Dají se nějak upotřebit, nebo mi tam budou prostě jen tak trčet?
 

DeletedUser4336

Guest
U nižších, levnějších, nepreferovaných a menších divů se dá onen přebytek úlomků run vhodným "nezaplněním" kruhu, vhodnou výstavbou toho divu, zbouráním, a opětovným "nenaplněním" kruhu, transformovat na rozbité úlomky, které jde následovně transformovat na runy do divů, které chceš vylepšovat, aniž bys musela čekat, až ti napadají ve hře z turnajů, cizích divů, apod. Když máš smůlu na šťastné padání na správá místa, tak ti úlomky ubydou.
 

shangila

Pokročilý žák
Mám delší vedení. Chvíli mi trvalo, než mi to mozek přechroustal. :) Taky možnost, i když asi zabije dost času. Dík.
 

DeletedUser4336

Guest
To si nemyslím, nestavěl jsem knihovnu (která mi přijde zbytečná), a vždy když končím kapitolu, a potřebuji postavit nový div, pak vypotřebuji všechny runy co do něj mám (těch věšinou moc není), a potom naplním připravenou knihovnu. Opakuji, až přes zásobník rozbitých (ten má vždy přednost) naplním, a stavím rychleji než když budu čekat, až získám jinak. Knihovna se staví kolem 6h a vyžaduje místo 4x4. Když jí někdy postavím 2x, můžu většinou za 12h stavět jakýkoliv div bez dozískávání chybějících runových úlomků z cizích divů nebo turnajů, apod. Na rozbité jsou ještě budovy z událostí, ale i to je zdlouhavé.
 

karhol

Znalec fóra
Tento způsob taky využívám. Ale nedávno jsem rozšiřoval časový skok a na vložení 9 úlomků jsem potřeboval 9 pokusů - ani jeden úlomek se mi nerozbil. To se mi za celou dobu ještě nepovedlo.
 

DeletedUser4336

Guest
No někdy se dějí podivné věci, taky se mi to už někdy podobně stalo, že snad všechny úlomky zapadly.

shangila >> To záleží na tom, zda si zrovna pomáháš a nebo ne ;).
 
Tento způsob taky využívám. Ale nedávno jsem rozšiřoval časový skok a na vložení 9 úlomků jsem potřeboval 9 pokusů - ani jeden úlomek se mi nerozbil. To se mi za celou dobu ještě nepovedlo.
za tu dobu, co plním divy, se mi to povedlo, co si pamatuju taky 1x. Akorát první runu jsem dával z předchozích nashromážděných úlomků. Takže vlastně to bylo 9 run za 8 :D
 

shangila

Pokročilý žák
Tak jsem to vyzkoušela: postavila knihovnu tajemství, zrušila ji, a červený nápis, že zpět získám jen rozbité runové úlomky mě zklamal. Ty rozbité runové úlomky marně hledám, nepřibyl ani jeden:(
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@shangila ono je to myšleno tak, že postavíš nepotřebný pro Tebe div, u kterého máš nashromážděno hodně run (příklad tu Knihovnu tajemství), pak ji hned zbouráš. Tím se Ti pročistí to kolo na ty runy. Takže můžeš začít znovu vkládat runy, které se budou rozbíjet na úlomky. Tady si pohlídej, až budeš mít těch 10.úlomků run. Následně najeď na ten div, co potřebuješ postavit a tam dosaď těch 10.rozbitých úlomků jako 1.runu. Jakmile dosáhneš v té Knihovně 10.úlomků run, tak ten div zbourej a postav znovu (nebo jiný nepotřebný div, pokud Ti došly runy u knihovny. A toto se opakuje pořád dokola.

Asi nejrychlejší cesta, jak si postavit div, kde Ti chybí runy.
 

Lovec Krys

Legenda
@shangila Asi nějaká špatná hláška. Když zbouráš div, tak o vše investované přijdeš. Účelem výše popsaného triku je vyprázdnit zaplněné runové kolo, aby se do něj mohly dávat znovu runy (a získávat tak úlomky k použití do jiného divu).
 
Nahoru