• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce Runové úlomky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6587
  • Vytvořeno

DeletedUser6587

Guest
Enarovo velvyslanectví produkuje rozbité úlomky, vysej mi tam už kolik dní.
Nemůžu je sebrat, protože mám 10 úlomků na skladě a to je max.
Za turnajové střety je odměna rozbitý úlomek, ale já mám max. takže odměnu co nabízíte za moje úsilí mi nedáte.
Navrhuji možnost skládat si z úlomků libovolnou runu.
Vynakládat úsilí na odměnu kterou nelze získat přece nedává smysl.
Díky :)
 

DeletedUser6587

Guest
Ano to je pravda, ta možnost tu je, ovšem vyskytuje tak vzácně že to je jako by nebyla. Mnohem častěji mi naopak nabízí výrobu dalších úlomků.
Nejde mi o nevyužité úlomky, ale o úlomky co vyhraju v turnajových provinciích a přitom je nedostanu, ať tedy zvolí jinou formu odměny když nedokážou vydat tu slíbenou :(
Díky :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Další možnost je, na Enarovo velvyslanectví se prostě vykašlat a VB raději investovat do užitečnějších divů, ale to ti asi nepomůže.
 

DeletedUser6587

Guest
Další možnost je, na Enarovo velvyslanectví se prostě vykašlat a VB raději investovat do užitečnějších divů, ale to ti asi nepomůže.
Enarovo mi dává celkem dost many, takže s ním jsem spokojen a úlomky jsou jen vedlejší nedostupný produkt.
Díky za názor :)

Z rozbitých úlomků přeci můžeš ukovat libovolnou runu, pokud tedy máš vyzkoumaný potřebný div...
ale no ták :) ukovat runu můžu jen na každé páté úrovni a do té doby ?? A mezi tím získám řadu run podporou cizích divů a tak se období kování run zkrátí na několik málo dní nebo i hodin.
Nepočítal jsem kolik úlomků získám nezískám během jednoho turnaje, tak asi 10 , 15 ?
nebudu dělat hysterku kde že je moje runa :p jen chci dostávat inzerovanou odměnu :(
Díky za příspěvek :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Precious370 Dle mě je hlavní problém Enarova velvyslanectví v tom, že manu dává při spuštění průzkumu, což se s časem děje ve stále se prodlužujících se intervalech, a tudíž to v mých očích všechny divy na průzkumu závisejícími činí pro mne nezajímavé.
 

DeletedUser6587

Guest
Souhlas :)
a v budoucnu ho zcela jistě zbořím, je to div jehož budoucnost byla nedomyšlena, ale v současnosti se mi zatím vyplácí
 

Ludi

Veterán
Enarovo velvyslanectví jsem taky měla jen dočasně. Určitou dobu to byl přínos, ale pak jsem ho zbourala, jelikož mana 1x víc jak za 2 dny se prostě na velikost divu nevyplatí. Ale ze začátku je to první div, který dává manu, takže jsem to postavila hned s tím, že moc vylepšovat nebudu, ale zatím lepší než nic. Prostě jako dočasná výpomoc je Velvyslanectví fajn. Jakmile se dá postavit Dračí opatství, je to daleko lepší div. Hromadící se zlomky run neřeším. Hraju turnaj, takže run mám plno, navíc poslední set mi dává 1 zlomek denně. Prostě když potřebuju runy, mám jich hafo, protože mám u každého divu zásobu.
 

sejki

Učedník
Všechny runy se dají neomezeně syslit, proč by to nemohlo jít i u úlomků? Mám 10 úlomků, ale nemám je kam dát a utrácet za magickou výrobu je podle mě škoda úlomků - ale kdyby šly syslit tak až se dostanu k levelu VB kde mi dojdou runy nebo mi budou chybět poslední dvě tři runy, tak než vyhazovat cele runy by bylo jednodušší si z úlomků dvě tři runy ukovat - to ale současný systém nedovoluje - proto bych - a myslím že nejen já - uvítal možnost skladování neomezeného počtu úlomků run...
 

DeletedUser5695

Guest
Pokud se někde nabídne manová chajda, tak je maličká a mnohem lepší vzhledem k produkci many. Velvyslanectví se mi líbí, ale je velké, mám 5 chajd, takže nestavím.
 

DeletedUser4336

Guest
No vzhledem k délce trvání průzkumu mi velvyslanectví až taková výhoda nepřijde, zato opatství, to je jiná (z toho se ty body dají vycucat třeba hned), plus dává ještě bonus k poškození mágům. Tak ono z turnaje je run a úlomků celkem dostatek, ale stejně když dojde na nový div nebo dojde k rychlému vylepšení na úroveň, kdy jsou potřeba zase runy, nějaké ty runy chybí. Ale já to pak většinou řešil tak, že jsem znovu postavil nějaký nízkoúrovňový mnou nestavěný div, do kterého mám haldu úlomků (např. mnou nepostavená knihovna trvající necelých 6h výstavby a zabírající jen 4x4 polí) a poté když je štěstí na opakující se pole lze řadu rozbitých run naplnit a v tom potřebném divu pak ukovat. Když zaplním runy, postavím, zbourám a zopakuji. Furt je to rychlejší jak rozbité runy vyrábět v některých událostních budovách nebo čekat až se získají z turnajů s minimem ztráty surovin a nepotřebných úlomků run. Chajdy na manu jsou mocné, ale nesou s sebou samozřejmě jednu nevýhodu, že jak jsou malé, tak ve skutečnosti k nim zaberou dost prostoru ještě přístupové cesty, která ke každé musí vést.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3281

Guest
Jo ty turnaje vám dají krásně týdně 9 úlomků a ještě tímto tempem získáte 10. truhel. Stačí jet turnaj do 9 provincie a postupně jednu ubírat :)
 

DeletedUser4336

Guest
Tak deset truhel není až takový problém, když hrají všichni hráči a nemusí za ně až tak přehrávat jiní. Já mám spíš problém, že i když se získávají úlomky, tak u nově dosažených divů je pak rychle vypotřebuju a potřebuji rychle získat rozbité runy, abych chybějící runy doplnil na jistotu. Ideál je prostě kombinovat všechny dostupné prostředky a je po problému.
 

DeletedUser5695

Guest
Přiznávám, že je poněkud zavádějící, pokud ve hře získáte úlomky run, ale pokud je chcete zasadit, změní se v rozbité úlomky run. Není to chyba ve hře?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
zavádějící je spíš názvosloví :) mám rozbité úlomky run, úlomky run, ale "runa" jako taková neexistuje.. protože z úlomku run sestavím runový kruh, nikoli jednu mega-runu.

jinak za sebe můžu říct, že úlomků není nikdy dost. jsou sice chvíle, kdy složím runu do divu, který nechci, ale většinou jich je spíš nedostatek. například nedávno jsem skládal 2 nové divy. do jednoho jsem měl 2 runy, do druhého jen 1. a během pár dní jsem sestavil oba runové kruhy jenom z rozbitých úlomků :) a teď už mi zase chybí. (protože odmítám ztrátově přispívat do divů jenom kvůli runám a ještě s riskem, že mě ostatní vyšoupnou čistě z principu).

navýšení limitu rozbitých úlomků už se tu kdysi řešilo (možná i vícekrát), zatím jsme se toho bohužel nedočkali, tak snad v budoucnu.
 

DeletedUser4336

Guest
No úlomek runy dá buď runu, když se trefí do prázdného pole kruhu, a nebo rozbitý úlomek, když se trefí do plného, a poté je třeba deseti rozbitých úlomků na získání náhodné jisté runy do kruhu. Jistá runa se dopředu zíksat nikde nedá.
 
Nahoru