• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Runové úlomky

Moni Arda

Znalec fóra
Vím, že toto téma tu již bylo, ale je zamčeno, takže nevím, kde jinde se zeptat.

Mám momentálně problém s úlomky. Nemohu sklidit úlomek z divu Elvenarovo velvyslanectví. Je zašedlý. Projela jsem tedy záložku "Runové úlomky" Nemám zde však v současné době možnost k umístění již nasbíraných úlomků do runových kol. U Knihovny tajemství mám například přes 100 úlomků, které k ničemu nepotřebuji, protože se tento div nechystám stavět. Velké množství přebytečných úlomků mám i u dalších divů. Tam, kde bych je potřebovala, se jich nedostává. A do toho teď nemohu (aspoň v této chvíli) úlomky sklidit.
Může mi prosím někdo poradit, jak z této situace ven? Pokud jsem něco přehlédla a dělám to špatně, tak se omlouvám, za zbytečný dotaz.

Díky za odpověď.
 

DeletedUser3281

Guest
Postav knihovnu, pak jí zbourej a zase skládej, něco rozbiješ a "ukováš" tam kde potřebuješ. Takhle dokola dokud runy v knihovně nebo jiném zbytečném divu nespotřebuješ.
 

Angedev

Velmistr písma
Z Enarova velvyslanectví se sbírají rozbité úlomky run. Pokud je máš šedivé a nemůžeš je sebrat, znamená to, že už jich máš deset a můžeš z nich ukovat jakoukoliv runu. Použij je tedy tam, kde se ti jich nedostává a pak můžeš pokračovat podle návodu od ExplorerFfff :)
 

Moni Arda

Znalec fóra
@Angedev právě, že už tu možnost nemám. Tak jsem to dělala doposud. Dnes ale padla kosa na kámen a již nemám možnost nic ukovat.

@ExplorerFfff obávala jsem se, že to bude asi jediná možnost. Naštěstí mám teď místo po osadnících, tak to tak udělám.

Oběma jinak moc děkuji za rychlou odpověď :)
 
Nahoru