• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ruční a automatické spouštění objevování nových provincií.

annaj

Pozorovatel
Nyní probíhá objevování provincií po ručním kliknutí konkrétní provincie , vždy poté, když je objevena předchozí. Nevýhoda je neustálé kontrolování, jestli je už objevena, či ne. Tím se ztrácí čas, kdy může další objevování provincie ihned navazovat . Bylo by možné nastavit nějaký automatický režim, kdyby se objevování provincie začalo bezprostředně poté ,kdy skončí předešlé? Rovněž i nějaké nastavení, jaké provincie se mají objevovat? Na mapě je to už nepřehledné
 

Elvinka12

Učedník
jakykoli lepsi system bych uvitala nez jak to je ted
musim rict ze na pruzkum i dost zapominam na telefonu sice je ten dalekohled u zemekoule ale na pc nic tam si fakt musim vzpomenout uz jsem na skoro 5 dnech no jsou lidi co maj 2x tolik no i tak mi to prijde dlouhy a kdyz nekdy koukam ze je malo uz casu par hodin urychlim a dam hned novy
 

Mescal

Znalec fóra
Na PC stačí najet na symbol zeměkoule a máte informaci, o času průzkumu, nebo o tom (jak je to v mém případě) že již žádný průzkum neprobíhá.
1688889746044.png
A mám takový silný pocit, že i v oznámení se zobrazí zpráva, že průzkum provincie byl ukončen.
 

voyager-1

Velmistr písma
symbol zeměkoule, to je jasný ale to je o tom, že nato musíš myslet.
Myslel jsem spíš, kdyby naskočilo oznámení do zpráv.
 

annaj

Pozorovatel
jj, jsou tam nabídky čekat nebo jít tam, mohla by tam být nabídka "zařadit do fronty" Nebo by stačilo aby naskočilo oznámení, že provincie byla vyzkoumaná.
Ano. To je ono.Jednoduché a tím geniální. Vytvořit si frontu např.5-10 provincií a mám na několik měsíců vystaráno
 

machitka

Pokročilý žák
Souhlas, to by bylo opravdu super ta fronta!! :cool: já hraju teda jen na telefonu, takže se mi objeví dalekohled, ale toho si kolikrát prostě nevšimnu a pak mi to zbytečně stojí.. :)
 
Nahoru