• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Roztažený text v popisku

Aarwen

Pokročilý žák
Ahoj když ukážu šipkou na kulturu atd stane se to co máte na fotografii jen rozšíření je stejné , od aktualizace
 

Přílohy

  • 300320171071.jpg
    300320171071.jpg
    915,4 KB · Zobrazení: 82

Iddun

Guest
Do popisu piš to, s čím je problém. Otazníky skutečně nepomohou ostatní hráčům identifikovat problém
 

Deleted User - 35985

Guest
Ahoj když ukážu šipkou na kulturu atd stane se to co máte na fotografii jen rozšíření je stejné , od aktualizace

To se mi taky stalo, vím o co jde. Přesně popíšu problém. Jde o to, že při přejezdu na informace hodnot u kulturních staveb se místo popisu objeví sloupeček s abecedou i s otazníky. Takže s toho nelze vyčíst žádné informace, protože nejsou vidět. Takto mě to fungovalo pár hodin a po opětovném zapnutí druhý den bylo vše v pořádku. Podle mě je to chyba při načtení do kompa. Hodně se to objevuje u mobilních aplikací.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Aarwen

Pokročilý žák
Do popisu piš to, s čím je problém. Otazníky skutečně nepomohou ostatní hráčům identifikovat problém
ale já nevím s čím je problém , ukážu na kulturní budovy a místo popsání kolik kultury a tak.... mám hnědou stranu.Proto jsem to vyfotila

Díky Astersix ...:) máš naprostou pravdu už se mi to ukazuje normálně .... ale dvou u nás to taky začalo stejně zlobit ...tak jim řeknu jak to je :))

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Text je skutečně minimálně u denní odměny rozsekaný po písmenkách na jedlotlivých řádcích. Člověk poté opravdu nemá možnost vyčíst co budova dělá a umí...ještě že tu máme naše zahraniční hráče co se o to postarají :D
EDIT:// Roztažený text je pokud se nepletu v celé sekci u všech budov v menu stavění. Prosím o opravu ASAP.

Dnešní denní odměna pro ty z vás, kteří by chtěli vědět o co go :)

Pro jistotu ještě i web kdyby se to dělo další dny... enjoy
http://crazywizard.info/en/event_easter_2017_rewards.html

Screenshot_1.png
 

Aarwen

Pokročilý žák
ta chyba se mi pořád vrací...i dalším v našem cechu ...než tamto všechno vyplnim tak si rači počkám na další supr aktualizaci
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Jakpak máme asi pak přijít na řešení chyby, když se nemáme čeho chytit? Křišťálové koule skutečně nevlastníme. :)
 

DeletedUser990

Guest
Jelikož mám shodný problém:

Verze hry:
kdo ví, už se v těch update neorientuju, ale je to po tom posledním.
Prohlížeč a jeho verze: mozilla 52.0.2 (32 bitů)
Verze Flash Playeru:aktuální, automatická aktualizace.
Operační systém:W xp, W7 64b, W8,W10 - prostě ze všech počítačů, co se kdy napojuju
Rozlišení obrazovky: irelevantní, pokaždé je to jiné.
Herní svět: 1

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: _/5 : 5 s výjimkou - viz popis níže

Název úkolu: žádný

Současný stav: roztažený popis u budov - převážně denní odměna a kulturní budovy.

Souvislost:když se tento text roztáhne směrem dolu (vždy jen pár písmen vedle sebe a hned další řádek, takže není vidět celý popis budovy), bývá zásadně také problém se vstupem na tržiště skrz ikonku na hlavním panelu. Při stisku samotné budovy tržiště se na tržiště dostat dá.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1. Spustím hru
2.kliknu na ikonku tržiště - nic se nestane, kouknu na popis např. denní odměny, text je roztažený
3.restartuju hru, znovu se nic nestane
4. restartuju hru a když mám štěstí, lze se dostat na trh přes spodní ikonku a v tu chvíli také je čitelný nápis u budov.

Náhled nedávám, je uveden u prvního příspěvku.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zkoušeli jsme s techniky tuto chybu ověřit, bohužel jsme nebyli úspěšní. Pokud se tedy s chybou znovu setkáte, bylo by prosím možné vyplnit hlášení o chybě? V tomto případě nám v podstatě postačí verze prohlížeče a Flash Playeru, plus jméno vašeho účtu a jméno dané budovy. Děkujeme! ;)
 

Darkness2613

Guest
Verze hry- v1.26.2-(9d447edec) (2017-03-30 8:20)
Prohlížeč - FIREFOX 52.0.2 (32 bitů)
Verze Flash Playeru: 25.0.0.127
Herní svět: Winyandor - herní jméno: Darkness2613
Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!)


Takto vypadá náhled do eventu a stejně při náhledu do stavby budov. Nelze poznat co je za odměnu v eventu a u všech budov v nabídce Budovy nejsou vidět parametry nutné pro stavbu a náhled vypadá stejně.

Náhled:

upload_2017-4-2_16-47-41.png
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Věnovali jsme této chybě velké kvantum času, bohužel stále nejsme úspěšní. Použili jsme stejnou verzi prohlížeče i Flash Playeru, ale všechno se nám zobrazuje v pořádku. Musím tedy zkusit obligátní otázku: Zkoušeli jste prosím vymazat cookies a cache?
 

DeletedUser990

Guest
Otázka je to krásná, bohužel musím konstatovat, že je to první, co jsem zkoušela :(
 

Darkness2613

Guest
Všechny tyto úkony jsem provedla již na začátku a nic, ale dnes jsem začala přemýšlet dál a vypnula na stránkách ABP a vypadá to, že se to chytá. Zkuste to prosím ověřit i ostatní :). Bohužel nemám čas na celodenní ověřování (služební cesta), tak dám případně zpětnou vazbu večer.
 

DeletedUser1969

Guest
Bohužel tuhle stejnou chybu mám i já a tím pádem i dilema, jestli se vyplatí hrát o denní odměnu nebo ne :(
 

DeletedUser781

Guest
Verze hry: v1.26.3-(f914a7e5d) (2017-04-03 9:59)
Prohlížeč a jeho verze
: Firefox 52.0.2 (32 bitů)
Verze Flash Playeru: 25,0,0,127
Operační systém
: Windows10
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět:Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5

Název úkolu:

Současný stav:
Chyba číslo 1), veškeré informace o budovách se zobrazují špatně (viz. screen č.1). Chyba číslo 2), nemohu otevřít nabídku trhu. Když kliknu v dolní liště na příslušnou ikonu (screen č.2, rámeček č.1), tak se neděje vůbec nic. Na trh se dostanu pouze přes budovu tržnice ve městě. Děje se 5/5. Chyba č.3), když kliknu v pravo dole na ikonu forum/wiki (screen č.2, rámeček č.2), tak se mi sekne komplet celý prohlížeč a veškerá otevřená okna musím vykřížkovat (neděje se vždy, asi tak 2/5). Okna na nic jiného nereagují. Řekla bych, že se to děje od poslední aktualizace.


Očekávaný stav:

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
1.
2.
3.


Screen (obrázek) chyby:
 

Přílohy

  • screen č.1.jpg
    screen č.1.jpg
    355,4 KB · Zobrazení: 51
  • screen č.2.jpg
    screen č.2.jpg
    428,3 KB · Zobrazení: 57
Naposledy upraveno moderátorem:

Darkness2613

Guest
Věnovali jsme této chybě velké kvantum času, bohužel stále nejsme úspěšní. Použili jsme stejnou verzi prohlížeče i Flash Playeru, ale všechno se nám zobrazuje v pořádku. Musím tedy zkusit obligátní otázku: Zkoušeli jste prosím vymazat cookies a cache?

Vymazání jsem dělala již po vzniku chyby i dnes, nepomohlo mi to. Ale po vypnutí ABP na stránce Elvenaru, mi jak popisky, tak zobrazování v dělnické chatrči (což je jinde řešená chyba) chodí bez problémů. Nevím zda to pomůže ostatním, ale je to tip:).
 

DeletedUser781

Guest
Možná hloupý dotaz, ale co je ABP?

//Odstaněna zbytečná citace, Iddun
 

Darkness2613

Guest
Je to AdBlock Plus, zpravidla svítí červeně nahoře na liště( ve stejném řádku, jako píšeš informace - adresu jakékoli vyhledávané stránky na netu) a v něm bíle napsáno ABP. Blokuje některé prvky webových stránek.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser781

Guest
Tak to u sebe nemám. :-( Tak pak nevím, co mi pomůže. Už mě pěkně štvou ty popisy budov.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru