• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Roztažený text v popisku

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Chyba se objevuje pouze v Mozille, proto doporučuji zkusit jiný prohlížeč.
 

DeletedUser781

Guest
To opravdu nejde vyřešit? To si mám opravdu stáhnout jiný prohlížeč jen proto, že je ve hře chyba? Explorer je nejhorší prohlížeč, který může existovat a jiný se mi opravdu stahovat nechce. :-(
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
To opravdu nejde vyřešit? To si mám opravdu stáhnout jiný prohlížeč jen proto, že je ve hře chyba?
Je nám to velmi líto, bohužel i přes veškerou naši snahu se nám chybu nepodařilo reprodukovat. Vše tedy napovídá tedy tomu, že chyba není ve hře, ale způsobuje ji přímo prohlížeč Firefox.

Pokud tedy s Vaší pomocí nezjistíme (pomocí detailně vyplněného hlášení o chybě), co za chybou přesně stojí, nemůžeme jí nijak předejít a musíme Vám i nadále doporučovat, abyste používali jiný prohlížeč (Chrome, Opera, Edge, Safari).
 

DeletedUser781

Guest
Použij Chrom - funguje absolutně bez problémů a není špatný jako Explorer :-D
No ty bláho, chrome je jen o něco málo lepší než IE. To nikdy. :-D Už jsem si stáhla Operu. Tu jsem dříve používala.

Je nám to velmi líto, bohužel i přes veškerou naši snahu se nám chybu nepodařilo reprodukovat. Vše tedy napovídá tedy tomu, že chyba není ve hře, ale způsobuje ji přímo prohlížeč Firefox.

Pokud tedy s Vaší pomocí nezjistíme (pomocí detailně vyplněného hlášení o chybě), co za chybou přesně stojí, nemůžeme jí nijak předejít a musíme Vám i nadále doporučovat, abyste používali jiný prohlížeč (Chrome, Opera, Edge, Safari).

Formulář jsem vyplnila nejlépe, jak jsem mohla. Včetně screenu. Zkoušela nainstalovat i starší verzi FF, ale i tak je to chybné. Chyba se zobrazuje od vaší nové aktualizace. :-( Do té doby jsem neměla nejmenší problém.

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@Kachnicka, za vyplněný formulář moc děkujeme, velmi si toho ceníme! Spolu s techniky jsme se ještě jednou pokusili chybu reprodukovat na účtech všech hráčů, kteří zde vyplnili hlášení o chybě. Bohužel v žádném případě jsme nebyli úspěšní, vše nám fungovalo v pořádku. Proto budeme rádi, pokud se i další z vás podělí o detaily této chyby. Je možné, že ji způsobuje plugin či nějaké nastavení prohlížeče, každopádně bez vaší pomoci se to nedozvíme! ;)

Jinak aby zde nedocházelo k mystifikacím, tak bych rád uvedl, že tento problém rozhodně nesouvisí s aktualizací na verzi 1.26, hlášení o této chybě jsme totiž dostávali již dávno před ní.
 

iDavis

Legenda
Taktiež mám avizovaný problém..

Verze hry: chybu som postrehol od verzie 1.26
Prohlížeč a jeho verze: Firefox 52.0.2
Verze Flash Playeru: najnovšia, aktualizácie robím automaticky
Operační systém: Windows XP
Rozlišení obrazovky:
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5

Název úkolu:

Současný stav: roztiahnutý popis kultúrnych budov

Souvislost: text zobrazený v tooltipe pri kultúrnych budovách (teraz najmä pri denných odmenách v akcii) je roztiahnutý zospodu až po vrch obrazovky, jeden riadok obsahuje cca. 3 písmenká textu, nie je možné zistiť efekty kultúrnej budovy

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
- otvorenie okna akcie a podržanie kurzora nad dennou odmenou
- otvorenie záložky "Výstavba" a podržanie kurzora nad akoukoľvek kultúrnou budovou

Len pripomínam, že tento problém sa u mňa už pred nejakou dobou vyskytol, aj som naň upozorňoval no po chvíli problém sám zmizol. Teraz sa objavil znova a naozaj nebol pred nahratím verzie 1.26.
 

DeletedUser2097

Guest
Verze hry: v1.26.3-(f914a7e5d) (2017-04-03 9:59)
Prohlížeč a jeho verze: FF 52.0.2 (32 bitů)
Verze Flash Playeru: 25,0,0,127
Operační systém: Windows 10 Pro
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5/5

Současný stav:
Popisky eventových budov a budov ke stavění mají odřádkováný popisek a u vetšiny z nich nelze dohledat co vlastně budova umí nebo přidává. Tento jev se objevil až po nahrání aktualizace 1.26.

Očekávaný stav:
Samozřejmě by bylo fajn mít možnost si při stavbě nebo rozhodování se v eventu co si postavím nebo pořídím, dočíst se o vlastnostech budov aniž bych musel navštěvovat wiki či zahraniční weby.

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
  1. Spuštění hry
  2. Otevření stavitelského menu nebo okna s eventem
  3. Najetí kurzoru myši nad danou budovu
  4. Šílené zobrazení popisku budov :)
Screen (obrázek) chyby:
Screenshot_1.png Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_4.png Screenshot_5.png Screenshot_6.png
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkuji! Smím se prosím zeptat, zda nemáte v prohlížeči nějaké aktivní pluginy? Případně neběží vám nějaké programy na pozadí?
 

DeletedUser2097

Guest
AdBlock Plus jsem pro elvenar web i hru vypnul a jediné co mám navíc, je doplněk YouTube High Definition, pro automatické spouštění HD videí na YT. To by ale nemělo dělat žádný problém, používám jej celou dobu, co hraji Elvenar.
 
Nahoru