• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Rozpad živoucího zboží...?!

ElfNostradamus

Veterán
Ahojte, mám pocit, že se zastavil rozpad zboží a many atd., minimálně u mne :) ....trvá to déle a ne jak se avizovalo na dva dny, ale již je tomu alespon čtyři dny...asi to 99% lidiček spíše vítá, ale já kvůli ,,účinku,, rozpadu postavil více manu na živ. zboží, abych měl právě z nich ty suroviny navíc :)
 

DeletedUser3281

Guest
Všichni to vítají, jen já teď asi tolik nepotřebuji a tak není správné, aby tady ta vlastnost byla, protože ve mě pak hloubá červíček závisti? :D
 

ElfNostradamus

Veterán
...nemyslím závisti, ale praktičnosti a konceptu, navíc ty manuf. žerou místo, lidi i kulturu, tak bych byl rád, kdyby věci splnovaly to co mají :) ...zvláště, když je to pravidlem
 

DeletedUser3281

Guest
A ty myslis ze uz to tak zustane? Pochybuji, proste jestli se to o den dva zdrzi nebo i mesic fakt nehraje negativni roli prece.
 

ElfNostradamus

Veterán
...nemyslím, že to tak zůstane pouze upozornuji jako správný ovčan :) na chybu ve hře, a proto píši do kolonky - chyby ve hře, že vidím či si myslím, že nastala chyba :) ++ by se mi ty surky hodily již možná v dalších turnajích
 
Nahoru