• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Rozdělení trhu na Světový trh a Trh společenství

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5974
  • Vytvořeno

DeletedUser5974

Guest
Podobně jako u jiných her, světový trh zobrazí všechny nabídky hráče. Pokud hráč umístí nabídku do trhu společenství zobrazí se pouze členům společenství.
 

DeletedUser5974

Guest
Do společenství dáváme nabídky výrazněji výhodnější než pro světový trh.
 

DeletedUser3346

Guest
Docela to už je i vtipné to vaše jak jste rádi za sousedy a jak jim chcete pomáhat. A kolik těch sousedů motivujete? Nebylo by na škodu zobrazovat nabídky pouze od těch sousedů co motivujete a tím taky dopomáháte pro samotnou výrobu i obchod samotný. Jak říkám v zájmu vyčůranosti jsou už sousedi dobří že? Ale na motivace a dopomoct jim k výrobě to už je otravná záležitost. Jak říkám fér řešení nabídek podle motivací ... Hlavně že křičíte když někdo nahraje v turnaji min a dostane odměnu. :D:D:D
 

DeletedUser4336

Guest
Tohle je naprosto zbytečné, naopak spíš kontraproduktivní, protože už vidím jak u soběstačnějších společenství všichni mastí své nabídky jen v rámci společenství, přitom se kolikrát jen zbavují přebytků a dorovnávají sklady, a na to můžou spolehlivě zareagovat i jednotlivci nebo někdo z jiných společenství, kterým to naopak pomůže. Podle mě by se tím narušil trh, kdy by řada hráčů co mají co nabídnout, jen soukromničila. Když chtějí měnit hráči ze společenství mezi sebou, tak vždy stačila dohoda. Je to to samé jako když se dohodnou dva sousedi, taky nemají soukromý kanál na výměnu zboží, taky to může kdokoliv jiný vzít, ale opět to jde zvládnout komunikací (ne na mobu) a načasováním.

Turunen >> Tak někteří sousedi se nemotivují, ale normálně spolu obchodují, když se objeví nabídky na trhu, co je na tom divného. A není to o tom že chceš pomáhat, ale prostě každý má jiné obsazení surovin, takže z toho mají užitek oba.
 

DeletedUser6587

Guest
poslední dobou z toho trhu nemá užitek snad už nikdo, 60 stránek nabídek a z toho je 50 samej pošuk co nabízí elixír a chce mramor a pod. to tu dřív nebylo. Někteří z nich ani netuší že se trh po týdnu vymaže a diví se že jim nic nepřibylo
 

DeletedUser4336

Guest
Tohle je fakt, ale furt se najdou i ti, co dávají stejnou třídu za stejnou a nebo ve stejném poměru.
 

DeletedUser3221

Guest
Tak nabídky 3 za 2, nebo 2 za 1, nebo 3 za 1 mě taky štvou, ale tak tohle by měla vyřešit neviditelná ruka trhu :D Pokud jim to nikdo nebude přijímat, nebudou to dávat, žejo...
 

DeletedUser3281

Guest
Většinou jím to nikdo nebere, stačí sledovat jak ty nabídky tam smrdí do řádově hodin před expirací, oni to tam dávají většinou proto, že spoléhají na ukliknutí, ne na to že to někdo vědomě vezme :)
 

DeletedUser6587

Guest
je pravda že jsem se už taky asi 3x ukliknul :mad:
a oni to tam cpou pořád, neviditelná ruka se asi šťourá někde jinde :p
kdyby se tak třeba zavedl filtr nabídek rovnocenného zboží ... ale už slyším že to zas nejde o_O
 

DeletedUser2988

Guest
filtr rovnocenneho zbozi mas, tak co nys chtel jeste? muzes si naklikat co chces a co za to nabizis, to je docela dostatecne
 

DeletedUser3281

Guest
jde o to, že pokud je někdo překupník, tak už má v už v podstatě desítky možností co by musel postupně naklikat, zatím co kdyby se vyhodilo mezigenerační, tak bude mít 1-2 strany, kde si jen vybere komu chce pomoci a co vezme. Dostatečné je současné řešení leda v situaci kdy člověk vyměňuje jen svůj bonus a i tak je to je celkem 15 kliknutí než to vše člověk projde. Ale toho se nedočkáme, je to zbytečné jen vysvětluji že smysl to má a potřebné to vlastně je.
 

Ludi

Veterán
@Turunen - budeš se divit, ale já motivuji celou mapu hodně často. Už ne denně jako dřív, ale tak 3x týdně určitě. A po mezi tím vracím motivaci těm, co mi ji dali.
Jelikož mám už velkou mapu, tak moje tržiště je plné nekonečných nabídek, většina z nich nesmyslných... takže vždy si rovnou kliknu filtr, co chci a za co, a je to. Určitě to tak děláte taky. Za mě není třeba systém tržiště na PC měnit.
P.S: podivné je jen to, že na mapě, kde slunce nezapadá, nemám ani jednu nabídku na prkna a hedvábí ... jsem tam sama, samotinká ;)
 

DeletedUser5831

Guest
Mě by se na trhu líbil filtr na poměr zboží kde bych si vybral 1:1 ať už v kategorii nebo mimo kategorie. Jediná fér cena je 1:1 takový důležitý filtr a není:(
 
Nahoru