• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rozšíření z provincie

DeletedUser562

Guest
Mám 458 provincií a už se mi nezobrazuje,kolik provincií musím získat,abych mohla dál rozšířit město,tak jsem 1 provincii získala a pořád nic,znamená to ,že rozšíření musím už jen kupovat?Děkuji za odpověď harakyry.
 

Lovec Krys

Legenda
Musíš prostě počkat, Inno se tímhle zřejmě chce vypořádat s overscoutingem.
Do limitu se jim při současném růstu 40 prov. / osadníky vlezou ještě 2 kapitoly.
Předpokládám tedy, že k navýšení by mělo dojít příští nebo nejpozději přespříští kapitolu (pokud by navýšení neprovedli v kap. XVI, zbyly by pouze 2 rozšíření z provincie na onu kapitolu i pro ty, co čistí jen požadované minimum provincií).
Otázka je, zda nám to navýší skokově nebo to budou navyšovat s každou novou rasou postupně tak, aby nás další overscouting moc nenapadal (s výjimkou těch, kterým jde o body a stejně ty provincie budou čistit i když z nich rozšíření nedostanou).
 

aikomi

Mistr slova
@harakyry. Ale zase je i potřeba mít rozšiřka, z důvodu semínek, čím více máš vyzkoumaných provincií, tím se ti navyšuje výroba semínek v tržnici.
 
Nahoru