• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Společenství Rozšíření variant praporů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

Více variant praporů společenství?


  • Celkový počet hlasujících
    3

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Rozšíření variant pro úpravu praporů

[Podrobnosti] - Více barevných možností, více obrázků na podkladu praporu. více kreativních variant tvarů podkladu praporu.Možná i za malou cenu diamantů tak maximálně 50 diamantů za rozšířenou verzi.

[Důvody] - Již jsem si někde četl že aktuální rozvržení bohatě stačí ale součet všech hráčů na jednom světě děleno 25 rovná se počet možných společenství a děleno 40 variantami praporů i bez cca čísla počtu hráčů v daném světě mi vychází že bude mnoho společenství se stejným praporem. Aktuální rozhraní bylo dostatečně možná pro prvotní rok kdy hra vstoupila do ČR a na Slovensko.

[Dopad na jiné herní prvky] - Estestický a optický dopad.
 

iDavis

Legenda
Tento nápad nemá absolútne žiadny zmysel. Skús sa radšej zamerať na kvalitu návrhov, než na ich kvantitu. ;) Ak navrhuješ nové erby spoločenstiev, napíš aké napríklad si predstavuješ, inšpiruj vývojárov, aké motívy by mohli priniesť, s čím s Elvenarom spojené. Toto je ako keby niekto navrhol "pridajte nové budovy", bez akejkoľvek výpovednej hodnoty, zaujímavosti na obsahu. Vývojári nepotrebujú vedieť, že majú vytvoriť nové erby, ich prípadný nedostatok (ktorý som ja osobne zatiaľ aj tak nepostrehol) možno registrujú aj sami, ale chcú vedieť aké erby majú vytvoriť. :)
 

DeletedUser3346

Guest
@iDavis Pokud mají dostatečnou fantazii vytvářet vzhled budov, rasy, a jak komplikovat hru tak proč bych jim měl radit zrovna já budu radit takovým mistrům? Platíme je dostatečně nejen diamantama už jen to že hrajeme tak to jim také vydělává.

Ale fakt bych se smál situaci kdy zde proběhne tato diskuze a většina řekne že je to zbytečná blbost atd. Pak innogames za půlroku na to video s tím rozšířením velkou slávou a po založení téma o aktualizaci která to bude zavádět budete také psát o nepotřebné zbytečnosti atd?

V podstatě se to dá srovnat s profilovýma obrázkama ze hry, které by také nemuseli dělat protože ty základní snad stačí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru