• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba rozšíření města z provincie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4275
  • Vytvořeno

DeletedUser4275

Guest
Verze hry: v1.94.3-(73349b7) (2019-12-11 17:25)
Prohlížeč a jeho verze: Google Chrome Verze 78.0.3904.108 (Oficiální sestavení) (64bitový)
Verze Flash Playeru: nejedu přes Flesh Playera, ale přes HTML5
Operační systém: Windows 10 Home
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1080
Herní svět: Arendyll

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: 5/5

Detailní popis chyby: Rozšíření města z provincie vyžaduje obsadit o 10 provincií více než před aktualizací. Bylo to 465 a nyní je to 475.

Kroky, které vedou k chybě:
1.zmáčknu ikonu přesunout
2.kliknu na pole města, kde chci město rozšířit
3.vyberu rozšíření z provincie a vidím:

Screen (obrázek) chyby: chyba.gif
 

DeletedUser4336

Guest
Také to tak mám, vyvstává otázka, zda to není nějaká změna v herním systému.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
je mi líto, ale pokud tam dříve bylo 465, tak by to musela být chyba. Dle Wiki, kde na dané stránce proběhla poslední aktualizace dat v 11. října, je potřeba na 61. rozšíření 475 provincií.
 

DeletedUser4275

Guest
61. rozšíření. Do toho se počítá rozšíření z výzkumu, za diamanty i z provincii? Pokud je tomu tak, vím, kde je zakopaný pes. Měl sem připraveno rozšířit město o dvě provincie jednu z výzkumu a jedno z dobitých provincii. Bohužel jsem prvně rozšířil z výzkumu a tím mi tedy naběhl požadavek na rozšíření z provincii o 10 navíc. Kdybych to provedl opačně a prvně rozšířil za provincie a až pak za výzkum (kde nezáleží na tom, kolik už máte rozšíření) byl bych na tom radikálně lépe. Je to poučení pro příště. Férové to není, ovšem je pravdou, že jsem nikde na světě nenalezl ani gram spravedlnosti.
 

nataly111

Velmistr písma
61. Rozšíření je myšleno pouze z provincií, zvlášť máš rozšíření za diamanty a zvlášť rozšíření z výzkumu. :)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Přesně, jak píše @nataly111 (děkuji :) ), 61. rozšíření z provincií je myšleno pouze z provincií. Tato hodnota se nemění, je pevně dána. Podle mého názoru si se pouze v hodnotách překoukl. Podívej se na odkaz, který jsem poslal ve svém předchozím příspěvku, máš tam jasně uvedeno, jak rozšíření získáš a tyto hodnoty jsou neměnné.
 

DeletedUser5695

Guest
Znamená to, že dalším průzkumem už žádné rozšíření nezískám? Také mě překvapuje, že pro rozšíření dříve postačovalo 10 otevřených provincií a najednou skokový nárůst a konec? Wiki je aktualizovaná a počet je aktualizovaný nebo se zvýšil s posledním vylepšením?
 

Fjorgyn

Znalec fóra
S přidáním rasy Elvenarů, došlo zároveň k přidání jednoho rozšíření z provincií.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@Arweene - od začátku Elvenaru šlo získat maximálně 60 rozšíření za 457 provincií (ne za prozkoumané provincie, ale za získané), to se změnilo s poslední rasou, kdy bylo přidáno 61. rozšíření z provincie za 475 provincií. Pokud se podíváš na tabulku rozšíření na naši Wiki (která je aktuální) od prvního rozšíření z provincie, zjistíš, že se rozdíl v počtu potřebných provincií k získání rozšíření postupně zvyšuje, i když se poslední rozšíření poněkud vymyká.
 

DeletedUser5695

Guest
@Ódin už jsem se podívala, děkuju, tabulku jsem našla na wiki až po zveřejnění odkazu, smutný konec zkoumání a rozšiřování, ale jednou to přijít muselo...., pokud se pravidla nezmění
 
Nahoru