• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzlo Rosambo

DeletedUser1790

Guest
predaj eventovych budov za dia
- 1 kuzlo preda 1 eventovu budovu za urcity pocet diamantov, ktory zavisi od poctu poli, ktore budova zabera /1 pole = 1 diamant/
- okamzite
- 1 nahodna nebonusova relikvia
 

Iefyr

Guest
Samotná myšlenka, že by eventová budova při svojí demolici něco vyplivla jako takovej závěrečnej bonus, se mi docela líbí a podpořil bych to i v návrzích, prtže tady to hranice soutěže imho neopustí. Ale ne dia... dia fakt ne. A ani bych to neřešil formou kouzla. Má to v týhle podobě dost limitovanej počet použití. Takže docela o ničem. Podle mě zajímavá myšlenka, ale ve špatnej čas a hlavně na špatným místě.
 

DeletedUser3140

Guest
Taky už jsem off topic, ale mě by se líbilo, kdyby eventová budova nebyla jednorázová, ale vracela se do inventáře (s tím, že by pak bylo nové postavení něčím "penalizované" - např. by bylo třeba zaplatit nějaké suroviny)
 

DeletedUser2097

Guest
Eventové budovy jsou zdarma a tudíž nevidím sebemenší důvod za jejich prodej či odstranění mít jakoukoli kompenzaci. Eventové budovy jsou bonusem s výhodnějšími staty pro danou éru ve které se nacházíte a to, že platíte diamanty je už přece váše rozhodnutí. To je jako kdybych si koupil na auto pneumatiky a když uz mi není vidět vzorek, tak bych je chtěl vrátit a část pěněz (ne-li všechny dle topiku) dostat nazpátek. Lidičky prosím vás, myslete trošku.
 

DeletedUser3140

Guest
Ale je to hra, nesrovnával bych to s reálným světem. Hodně lidí má zábavu (nejen hry, ale i filmy, knihy) právě proto, že to není reálný svět, ale jiný.

A nesouhlasím ani s tím, že bonusové budovy jsou zdarma - sice hraju teprve chvilinku, ale mám pocit, že jsou dost těžce vykoupeny náročnými úkoly. Samy bonusy za úkoly by málokoho motivovaly, aby je dělal, kdy tam pak nebyl cílový bonus v podobě speciální budovy.
 

Iefyr

Guest
@Nibelion Stejnou logiku s tou pneumatikou můžeš aplikovat i u obyčejných budov. Nehodí se ti, rozebereš ji a materiál, kterej se z toho dá ještě použít, prodáš. Jinak si nedovedu vysvětlit, proč v týhle hře budovy prodávám, ale nebourám.
 
Nahoru