• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Robert Rudovous

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co říkáte na tuto novinku? Zúčastníte se? Povídejte, těšíme se na vaše názory! :)

Zároveň si dovolujeme upozornit, že se jedná o úkolovou linii, nikoliv o událost. Co to znamená? Trvání úkolové linie je výrazně kratší než u události, navíc samotné úkoly jsou mnohem jednodušší, ale zase na druhou stranu nelze čekat tak pestrobarevnou paletu odměn, jako tomu bývá u událostí.
 

iDavis

Legenda

Neoficiální přehled úkolové linie


Aké úlohy a odmeny nás čakajú najdete v spoileri nižšie. :)

Toto nie je oficiálny zoznam úloh a odmien. Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 15.1.2018
Koniec: 22.1.2018

RedbeardBanner01.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
OPrvGnx.png
OPrvGnx.png


Prvá sada ponúka 25 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Utrať 1 VB
2. Kúp 1 VB
3. Získaj malé množstvo mincí
4. Získaj malé množstvo zásob
5. Vyrob 5x chlieb
6. Vyrob 25x jednoduché nástroje
7. Vyrob 40x nápoje
8. Vyrob 20x chlieb
9. Získaj 18 relikvií
10. Trénuj 200 jednotiek
11. Vyrob 10x pokročilé nástroje
12. Utrať 18 VB
13. Kúp 16 VB
14. Získaj nejaké množstvo mincí
15. Trénuj 300 jednotiek
16. Získaj nejaké množstvo zásob
17. Vyrob 6x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
18. Vyrob 10x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
19. Vyrob 4x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový)
20. Preskúmaj 1 provinciu
21. Vyrieš 12 stretov
22. Vylepši 4 budovy na level 5 alebo vyšší
23. Vyrob 30x jednoduché nástroje
24. Vyrob 13x košík jídla
25. Získaj 20 relikvií

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_-_akcia_-_jese_2017_-_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 3800 mincí
  • 700 zásob
  • 2x mramorová relikvia
  • 2x oceľová relikvia
  • 2x drevená relikvia
  • 2x kryštálová relikvia
  • 2x svitková relikvia
  • 2x hedvábní relikvia
  • 1x relikvia kouzelného prachu
  • 1x drahokamová relikvia
  • 1x elixírová relikvia
  • 4 VB

Zoznam odmien:

lKQbt60.png

* produkuje nasledujúce vzácne zboží od vášho bonusového​

Zoznam provázaných budov:

pKEY7Li.png

* produkuje nasledujúce vzácne zboží od vášho bonusového
** produkuje nasledujúce magické zboží od vášho bonusového
Dôležité: Budovu "Redbeard's Kitchen" bude možné získať až v druhej časti úkolovej rady.​

Prehľad 2. časti akcie nájdete tu.
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
Žádné urychlovače a jen pár relikvií,které jsou k ničemu,no zklamalo mě to.Myslel jsem že tam budou urychlovače,ale takhle,budovy jsou mizerné,kvůli nim plácat místo se nevyplatí.Aspoň budu mít klid na samotné město...
 

DeletedUser4720

Guest
Předpokládám, že začátek bude 12:00?

Ted jsem otevřel trpaslíky a nemám postaven ještě portál, bude mi fungovat druhá budova na plno bez portálu? Asi ne viďte.
Dotaz:To pak už do konce hry bude dávat jen trpasličí suroviny, i když budu v jiné rase, nebo se bude měnit ...

Papap: nikdo Tě hrát tuty úkoly přece nenutí, stejně tak psát samá negativa na forum.

Forseti: 4 úkoly za den, není úplně hračka, když chce hrát stihnout set, jinak souhlasím s náročností úkolů a děkuji, adminům, že nepotřebuji 50 relikvii, či něco podobného... :D

....
Proč jsou všechny úkoly takto stejné, není tam nikdy úkol např.
... rozšiř město, postav prastarý div (udělej level), zboř 15. levlovou budovu atd. ...
 

papap

Mistr slova
Sedivka,nepíši jen samé negativa,jen svůj názor na věc a když je to slušně,tak snad není žádný problém.Když se mi to líbí,tak to pochválím,ale když né,tak né.To jsou jako negativní názory zakázány nebo co?
 

DeletedUser4720

Guest
papap, Já jsem ten poslední, kdo by tu měl něco zakazovat :) jsem nováček úplný - jen mě překvapil názor na set - že je špatný -
na přepočet - čtevečky ku zisku - to není úplně špatné a ten "kuchař ork" asi mi přijde hezky namalované, jen mi přijde škoda, tedy pokud to tak je, tak pro hráče, co jsou na konci nové rasy je to k ničemu, naopak, ti co teď otevřeli truhlu ve výzkumu budou raději o to více ...
 

DeletedUser4102

Guest
Zdravím, kdo chce ať soutěží já se raději budu věnovat budování města.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Sedivka : žádné trpasličí suroviny to produkovat nebude, budeš dostávat krystal nebo svitky nebo hedvábí z první budovy + elixír nebo prach nebo drahokamy z druhé budovy.

aby pro mě byly obě budovy zajímavé, na to už mám příliš specifické požadavky na eventové budovy. těch pár set surovin mě fakt nevytrhne, když vyrábím v desetitisících denně... spíš mě ale mrzí, že ty malé odměny za jednotlivé úkoly nejsou atraktivní. estrella i halloween nám daly hromadu těch malých urychlovačů, ktery za vždy budou zajímavější, než dostat zlato / zásoby / relikvie, které si můžu snadno obstarat i jinak.

dále nechápu moc tu logiku věcí, které budovy dávají - po poslední aktualizaci. nemělo by to tam někde dávat orky, jsem-li v kapitole orků?
 

DeletedUser4720

Guest
** produkuje nasledujúce magické zboží od vášho bonusového - pak jsem nepochopil tuto větu
 

redking123

Pokročilý žák
Tak je to zpestreni. Kdo ma pocit, ze mu to hazi vidle do jeho "stavebnich planu", tak to nehraje. I kdyz malokdo asi odola. A koneckoncu nejake budovy z minulych akci mam stale v inventari, tak tam budu mit dalsi.

@Sedivka: 18 + 20 relikvii a 12 stretu ti tech 50 da ;-)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Sedivka : magické zboží je ta poslední trojce. takže pokud máš bonusový třeba prach, tak za prachem následují drahokamy - tedy bude ti to sypat drahokamy :)
 

DeletedUser3459

Guest
Tak to jsou opravdu směšný budovy:eek:, to nevidím jedinej důvod proč bych je měl ve městě stavět, tohle je opravdu výsměch :)
 

DeletedUser4271

Guest
myslím, že je to hrozná škoda.....ale tlak na místo ve městě je vážně moc velký ....jsem u trpaslíků a vážně netuším, kam nacpu nové zbrojnice, které vážně moc potřebuju a nepřemýšlím o tom, že si po velkém zimním setu dám do města ještě tohle...nemám šanci i kdybych chtěla...
 

redking123

Pokročilý žák
Tak zrejme je to obdoba Hrbitova a Mlynu. A ty baraky zas tak velky nejsou - 3x2 a 3x3 ??? Ty prvni ukoly mi zily netrhaj. A ty relikvie stejne dostanu, protoze potrebuju provincie k postupu do V. levelu.
 

Lovec Krys

Legenda
Ne nezúčastním. První budova mi v orčí kapitole dá 320 kultury a 26 křišťálu/h.
Budova je 3x2, takže na 1 pole to je 53,3 kultury na pole.
Pro srovnání: Trůn krále Diabhala(standardní orčí kulturní budova) dává na 1 pole 127,7 kultury, Sněžný okouzlující strom(denní odměna ze zimního eventu) 250 kultury na pole.
Kvůli kultuře tu budovu tedy jistě stavět nebudu.

Dále budova dává onen křišťál (26/h = 98/3h).
Pro srovnání: Manufaktura na vílí hedvábí (19) dává za 3h 2036 hedvábí. To můžu na trhu směnit za křišťál 1:1.
I když započítám do produkce bonus ze setu, tak je to pořád řádově jinde.

Prostě proč se obtěžovat s úkolovou linií za budovy, které bych nestavěl ani kdyby jsem je dostal do inventáře zadarmo.
Odměny za jednotlivé úkoly jsou na tom podobně.
Takže holt zase příště.
 

DeletedUser2739

Guest
Budovy opravdu zklamání - hlavně ta první: jsem v deváté kapitole - když to přepočtu, tak ta budova dává 5,5 surovin 2. kategorie za hodinu na jeden dílek, s bonusem, když bude v setu, je to 11 surovin. Moje manufaktura 2. kategorie mi dává 35 surovin za hodinu na jeden dílek. Opravdu se ta budova dá považovat za odměnu? Ano, má ještě nějakou kulturu. Jenže protože musím mít vrby kvůli maně, tak kulturu opravdu neřeším.
Druhá odměna by mohla být fajn díky maně + lidi se taky hodí. Ale jako když koukám o kapitolu níž, kde místo many dostávaj suroviny třetí kategorie a i při setovém bonusu dostanou 2,8 suroviny za hodinu na dílek, tak je to fakt smutný (opět manufaktura třetí úrovně v té kapitole dává 35 surovin za hodinu na jeden dílek).
Prosím neberte to jako kritiku, spíš vyjádření zklamání. Je to sice malej event, ale "hlavní" odměny by mohli bejt alespoň na úrovní nějakejch denních odměn z velkého eventu. Neřeším, co ty budovy dávaj, každý ocení něco jiného. Ale dávaj toho málo...
No nic, rozšířej moji sbírku nikdy nepoužitých budov v inventáři...
 

DeletedUser1851

Guest
Je to sice malej event, ale "hlavní" odměny by mohli bejt alespoň na úrovní nějakejch denních odměn z velkého eventu.
Ahoj,
první budova je určitě na úrovni denní odměny jak jsi chtěl ;).Pokud jsi vzpomeneš na budovu "potulného kupce" tak velikostně souhlasí(místo 2x3 je 3x2),jen místo výběru ze dvou druhů materiálu je sice jen jeden,ale zase dává nějakou kultůru a to kupec nedával.Takže podle mě ti co mají kupce jsi v klidu můžou vyměnit budovu(pokud budou chtít).
 

leongeon

Pokročilý žák
Hele lidi, a ví někdo co bude primárně dávat druhá budova ze setu? My to tady haníme a pak to bude nějaký pořádný vejvar a my zapláčeme nad rozlitým mlékem
 
Nahoru