• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ride parte

GorGlin

Veterán
Ahoj, chtěl bych odehrát turnal s plným bonusem.
Hledám hráče, co jsou ochotní se na pár dní sejít v účelovém společenství a odehrát v turnaji 17600 bodů.
Seskládáme takovou 25ku?
 
Naposledy upraveno:

Lukula

Velmistr písma
Jako nápad to není špatnej... Ale netroufám si říct, jak by se na to dívali mí spoluhráči ze společenství, že se na pět dní zdejchnu, místo toho, abych byl podporou pro vlastní společenství. V tom je, myslím si, zakopanej pes. Pokud se sejdou lidi z neaktivního společenství nebo sólisti, tak proč ne? ;)
 

nataly111

Velmistr písma
Jako každý týden? To snad musíš sehnat opravdu jen bojovníčky, protože hráč jako já na to nemá.:D:D:D:D
 

GorGlin

Veterán
Věřím, že pro jednou by snad nikdo nikomu hlavu neutrhnul.
Je to možnost pro lidi s magickejma boudama, na pár dní se omluví, hopnou si pro plánek a o to líp pak můžou podporovat.

Ne nataly, jen jednou, tedy kdo by chtěl ať klidně rajdí dvakrát týdne, ale já chci dát dohromady jednu partu, odehrát turnaj na max a pak se zase v klidu rozejít do svých pohodlných společenství plných nemakačanků co dávají výpomoc 4 do týdne a do turnaje se zapojí max 15 lidí.

Ale jednou bych to chtěl.

Do jakého turnaje by jste případně šli?
Slyšel jsme že lidi maj artilerii na pikaču a tak jsme uvažoval to zorganizovat na nějaký turnaj řešitelný obrněnci.
 
Naposledy upraveno:

nataly111

Velmistr písma
No já ti nevím, pokud by jsi sehnal lidičky co by do toho šli, nebylo by lepší si je nechat a vytvořit super bojovné společenství?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

GorGlin

Veterán
Pro mě ne, mám rád partu co mám.
Jsou to příjemní společnící do hry, jen ten turnaj nedávají.
Já bych jen jendou chtěl dohrát to do konce.
Jeslti dám dohromady partu ambicouzů a někdo se to ho pak ujme , tak jim to přeju, ale já půjdu domů.
 

DeletedUser467

Guest
Možná bys mohl zkusit obepsat lidi přímo ve hře, zas tolik lidí na fórum nechodí ;)
 

Iefyr

Guest
super, nejsem v tom teda sám, komu připadá zbytečný tohle organizovat :D
 

GorGlin

Veterán
Můži tě ujistit, že cokoli ponažuješ za zbytečné, nejsi v tom sám.
Jen když se kouknu po svých známích.
Kinematografie, hry, produkce masa, cestovní ruch, móda...
Věřím, že není odvětví lidského konání, které by nějaké skupině lidí nepřišlo zbytečné, marné a nesmyslné.
 
Nahoru