• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

rezserz

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 620991
  • Vytvořeno

Deleted User - 620991

Guest
Dobrý den,
včera jsem začal hrát dle návodu na youtube a chtěl bych se zeptat, zda je nějaké aktivní společenství na cz1, které by vzalo i začínajícího hráče? Vybral jsem si nějaké náhodným klikem a hned mě to do něj přidalo, avšak aktivní jsou pouze 2 lidé a já. Bohužel jsem nenašel jiný způsob, než se optat tu, pokud to sem nepatří, tak se omlouvám a klidně to mázněte.

Děkuji,

rezserz
 

hanz44

Pozorovatel
Ahoj , určitě jsou i společenství které přijmou i začínající hráče ..chce to malinko zapátrat a napsat pár lidem ;) :)
Nicméně tady Jsi dobře a třeba se Ti i někdo z nějakého společenství ozve sám od sebe :)
 

hanz44

Pozorovatel
Určitě Jsou ;) Koukáš do žebříčku společenství?? ..nedávno Jsem koukal a když vidíš,že nemají plnej počet tak ho rozklikni a podívej se na jejich popis :) ..pak napiš veliteli(ce) a požádej o přijetí ..Jsi v Arendylu jo? ..zeptám se u nás :) ..myslím,že místo máme ..
 

Deleted User - 620991

Guest
jj jsem na cz1, můžeš si mě najít podle nicku, mám úplně stejnej jako tu, tak i ve hře a díky
 

hanz44

Pozorovatel
Dies irae je naše společenství,takže si nás najdi a písni outclaserovi ..nejspíš,ale až zítra ..už nejspíš spí ..byl hrozně utahanej z práce a říkal,že jde brzy chrnět ..

Out až vstane tak se určitě mrkne ..psal Jsem mu a bylo by dobrý abys mu taky napsal ;)

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

Deleted User - 620991

Guest
Napsal jsem mu, kdyžtak se dozvím verdikt zítra, díky moc za snahu a čas, třeba se uvidíme ve společenství :cool:
 

Deleted User - 620991

Guest
Sliby chyby :D ne jen sranda, budu rád, nějakej začátek jsem zkusil udělat ale dál nevím nebo jestli jsem začal blbě tak třeba někdo na to mrkne
 

hanz44

Pozorovatel
Tak určitě ..zkus napsat ještě Elawi a třeba pokud dnes ještě přijde tak Tě příjme ještě dnes :)

Pro nás je důležité abys byl aktivní v rámci možností a když něco potřebuješ aby sis o to dokázal říct ;):) Ale Já automaticky obcházím města a poradím i když si o to neřekneš,takže:D

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 

Deleted User - 620991

Guest
Zkusil jsem teda a napsal jsem jí :D to budu moc rád, nešetři kritiku, hraji druhý den takže vím jen co jsem dělal tutoriál a tak nějak mám rozestavěný průmysl, aby to jelo :D
 

Deleted User - 620991

Guest
Pokud to pojede dobře (průmysl) a budu i mezi aktivníma lidma, tak by mě to mělo bavit, lepší než sám na vlastní pěst :)
 

hanz44

Pozorovatel
Vidím to spíš už na zítra ..dnes už se to asi nezařídí a se vším poradíme ,pomůžeme a uvidíš teda sám ..my nemáme problém vzít a pomoct někomu na začátku ;) :) pokud Tě to bude bavit a budeš u nás rád tak tím jen získáme;):)
 

Deleted User - 620991

Guest
Super, díky, už se k vám i těším :D Věřím, že to bude výhoda pro obě strany :cool: teda nevím jak to chodí, ale pomoci posílám, jestli můžu i něco víc tak to mi pak řekneš :D
 

hanz44

Pozorovatel
Všechno co bude třeba se dozvíš a Jsme úplně v klidu,takže buď taky;)Už jdu čumět na bednu ..tak snad teda zítra ,ahoj :)
 
Nahoru