• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Renie13

  • Zakladatel vlákna DeletedUser205
  • Vytvořeno

DeletedUser205

Guest
Ahoj, jmenuji se Renča a hraji tuto hru už asi týden. Zatím se mi líbí a baví mne, doufám, že bavit nepřestane. Jsem žena středního věku, mám dvě děti, muže, psa, rybičky a andulku :-D Bydlím v Karlovarském kraji a momentálně jsem na mateřské, ale přesto i pracuji. Mám hraní jako relax a odpočinek od domácích a jiných prací a životních strastí... Tak zatím všem ahoj a pěknou zábavu u hraní :-D
 

DeletedUser34

Guest
ahoj krásne predstavenie tak vítaj u nás dúfam že sa ti tu bude páčiť a hru si užiješ
a čo to najdeš aj tu na fooore je tu toho hroooozne veľa zaujímavého tak nech sa ti tu páči :)
 

Sindri

Guest
Vítej Renčo! Jak už zmínil protokol, na fóru je mnoho témat, která by tě mohla zaujmout. Co třeba taková Krčma? Případně budeš-li se chtít zapojit do nedávno zahájené soutěže o nejlepší recenzi, zde můžeš nalézt více informací. No, pokud bys byla ve hře v nesnázích, můžeš se v této sekci zeptat na případné nejasnosti. ;)

Doufáme, že se ti na našem fóru bude líbit a staneš se součástí jeho komunity!
 
Nahoru