• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Renfhri

Renfhri

Kolemjdoucí
Ahoj,
hraji Elvenar nějáký ten pátek, ale jsem takový rekreační hráč :). Hra se mi vzhledově velice líbí, taktéž je fajn že je česky :D to vždy potěší! Sice nejsem nějáky profi stratég, vlastně s rozlohou města bojuji pokaždé (měla jsem více účtů, vždy zapomenu heslo :rolleyes::D), ale mám budovatelské hry moc ráda.

Tak doufám že zde na foru najdu nějáké tipy a rady jak se v této strategii zlepšit a vybudovat pěkné funkční město!
Krásný den!

Renfhri:supply::coin:
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj @Renfhri,
vítej na našem fóru. Jsme rádi, že se ti hra líbí (nám také :)) a baví tě.
Pokud hledáš tipy a rady, koukni do sekce Otázky a odpovědi, a pokud sama nějakou otázku máš, napiš ji tam. Jsou tu šikovní a zkušení hráči, jistě ti někdo z nich ochotně poradí. Dobré je také sledovat Diskuzi o hře. Když se zapojíš a napíšeš svůj názor, budeme rádi. Pro přehled, co se v Elvenaru děje a bude dít, bych ti ráda doporučila sekci Změny ve hře a náš měsíčník Ozvěny lesa. Pokud budeš potřebovat s čímkoliv pomoc, neváhej se na nás kdykoliv obrátit.
Ráda bych tě také upozornila na právě probíhající tipovací Soutěžinky, v nichž můžeš vyhrát 100:diamond:anebo soutěž o vánoční přání s pěknými hmotnými cenami.
Krásné svátky, ať se ti tu líbí a jsi úspěšná ve hře i v životě.
Za Elvenar tým zdraví Sjöfn
 
Nahoru