• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Recenze renca2867

  • Zakladatel vlákna DeletedUser214
  • Vytvořeno

DeletedUser214

Guest
Při brouzdání po internetu jsem narazila na jméno Elvenar a hezký obrázek. Nemám ráda budovatelskou hru která je na internetu a hrají ji snad všichni.(nebudu uvádět její jméno) Ale tato hra mě zaujala už od samého začátku, za prvé svou grafikou, tím že je v češtině, že nemusím spoléhat na jiné hráče a jejich potvrzením si kupovat nebo odemykat věci a další kola, vstávat v noci nebo být nervózní v práci že dochází čas na splnění úkolu. Myslím že Elvenar je super i když pár maličkostí se dá vytknout ale určitě se dají tyto maličkosti oželet či je tvůrce opraví. Jedna z nich je a myslím největší chybička že věci ve hře se nedají otáčet, pak možná by bylo fajn vidět na jednom místě všechny světy které můžu navštívit s pomocí, s kterými jsme přátelé, možná by se mohli za splnění úkolů nobo určitý počet bodů,peněz,zvýšení úrovně aj. vždy získat nějaký ten diamant a poslední věcička která mi chybí v této hře je vytvářet přátelství i s jinými zeměmi, mám přátele v Turecku i jiných zemích, kteří hrají tuto hru také ale nemůžeme se přidat do společenství. Tímto chci tvůrci Elvenaru poděkovat za báječnou hru a popřát mnoho úspěchů v další práci. Děkuji elfka renča
 
Nahoru