• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Relikvie

Tychous

Guest
Při dobývání provincií, jsem vždy obdržel nějakou relikvii. V hl. budově jsem si všiml, že je mám všechny vidět ty které mám a ty které naopak ne. Ale nějak nevím jak se aktivují? Je na to zapotřebí nějaká budova, nebo něco podobného? Pokud víte budu rád za radu.
 

Vlnik

Guest
Relikvie se aktivují sami, až budeš mít vyzkoumané budovy, které je budou moci využít (manufaktury). Bohužel každý hráč využije bonus jen ze 3 druhů relikvií (kterých uvidíš v hlavním sídle v záložce "Relikvie" dole, to už jsi asi našel), ostatní máš zřejmě jen tak pro dobrý pocit :D
Edit: Zapomněl jsem, na využití bonusu relikvií je ještě samostatný výzkum
 

Iefyr

Guest
Stačí pouze vyzkoumat zvýšení výroby pro dané zboží, u něhož máš bonus... a samozřejmě k tomu mít i náležitou manufakturu, jak řekl Vlnik.
 

Tychous

Guest
Aha, takže jsou k tomu zapotřebí manufaktury.. Děkuji za informaci. Každým krokem zjišťuji, že Divokým kmenům se to podobá pouze v tom, že jsou tu vojáci a, že se dají stavět budovy. :D
 

Vlnik

Guest
Ano, k divokým kmenům to má dost daleko, tahle hra je založená spíš na Forge of Empires :D
 

DeletedUser34

Guest
a čo sa bonusu týka
teda bonusu relikvie tam narastá %
keď získaš stanovený počet tvojich bonusovich relikvii
tak sa ti zvýši bonu o niekolko % vyššie
teda ak máš drevo bonusové a nazbieraš požadovany počet manufaktúry na drevo budu produkovat vyššie množstvo
 
Nahoru