• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Rekonstrukce

Novicka

Pozorovatel
Ahoj, co rekonstrukce-dočastný sklad,aby se uložili budovy a přeskládalo se na prázdném pozemku
 

Novicka

Pozorovatel
To jinde na hře je taky a přesto je dočastný sklad ,kde se vše krom hlavní budovy uskladní po dobu přesunů jak hráč potřebuje,dá se to dělat opakovaně pokud hráč není spokojen nebo se to dá zrušit a nechat jak to bylo předtím, tu je to dost důležitý a hráčům by to pomohlo v klidu přestavět město a tim ušetřit místa kde zůstavaji prázdné políčka,po přesunů do skladu , výroba časově se nijak nenaruší a pokračuje dál jak ji má hráč nastavenou
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Ono možná tím pravým důvodem je i to, že Inno se snaží docílit toho aby se obě hry, čímž myslím Elvenar a Forge of Empires, alespoň trochu lišili. Kdy zavedením této funkce by se rozdíli zase snížili. Ano nejspíše bychom to uvítali všichni, ale musíme to brát tak jak to je.
 

Hexik

Znalec fóra
tu druhou nehraju tak nevim co tam je vlastne se mi nelibila pac hraju radej elfaky
a k tematu myslim ze to tak velky problem neni srovnat si mesto sice nekdy to vyzaduje dost casu a hlavne trpelivosti ale muzes si naplanovat v architektu nebo na mobilu schovat budovy a lepe vidis kam se co vejde a kdyz nevejde teleportem uz muzes schovat skoro cokoli krom divu a nebouratelnych budov
 

Mescal

Znalec fóra
Město má smysl přerovnávat v době, kdy se prodají staré osadnické budovy z právě ukončené kapitoly a dříve než se začnou stavět osadnické budovy z pořadí další kapitoly.
Jindy to stojí spoustu nervů a teleportačních kouzel. :)
 

Novicka

Pozorovatel
Jsem přeskládala , i z mobilu a neuložilo se mi to nevim proč, a to sem to dělala 2x a nic jen část města a jinak nic, tak jsem musela přes PC a tam nevidím co je za budovou , stálo mě to několik hodin ,ale dala sem to , teleport nemam, jen moc málo ,tak jen dvě sem využila ,po pár hodinách jsem to chtěla vzdát ,už jsem myslela, že to nedam do kupy, uff, to jsou nervíky

Ono by stačilo pokud tu nechtěji dočastný sklad udělat to co je na mobilu aby se ty budovy dali skrýt v tom filtru a tak jsme vyděli co je za budou, takto se to přeskládáva naslepo
 

Hexik

Znalec fóra
jo jo to mas pravdu na pc je ted stehovani horsi o neco, kdyz jsem koukala na tva mesta tak musim rict ze to by se mi asi stehovat nechtelo mas je opravdu narvane a zajimavy skladaci styl
naplanovat si to v architektu jsi nezkousela?
 

Novicka

Pozorovatel
Děkuju , ono když se nehneš ani moc plánovat nejde,pokud neodstraníš víc budov, lepší by bylo aby se stim dalo něco dělat a všichni mi daji za pravdu ,čim větší budovy tim horší to je
 

SilviSaleva

Pozorovatel
CO se týče toho architektu tak mi přijde, že vlastně vůbec nefunguje a nepochopil sem k čemu je... A ono jedna věc je si to naplánovat a druhá věc potom provést, protože pokud se budova otáčí nebo mění rozlohou, tak sice hezké že si to naplánuju a rozvrhnu, takhle to bude, ale musím vylepšit jednu po druhé a na to je potřeba další místo. Já a mé rozvržení je taky velmi zajímavé a narvané, ale na konci kapitoly je vždy místo potom co všechno zbourám, takže přestavuji převážně po ukončení kapitoly, pokud se budovy mění rozlohou a potřebuju to celé přeskládat.
 
Nahoru