• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Reishi

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png


reishi

Další, kdo přijal pozvání do Osobnosti Elvenaru je hráčka Reishi. Děkujeme, že si na nás udělala čas a teď už se můžete začíst do rozhovoru.

1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?

Ahoj zdravím všechny lidi ,elfy a celý tým Elvenaru. Mé reálné jméno je Alča jsem z Děčína a bude mi 56 let.

2. Jak dlouho už hraješ Elvenar? A vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Elvenar hraji cca 5 let a s Elvenarem jsem se poprvé setkala přes televizní reklamu.
Reklamy nějak nesleduji mám tv spíš jen jako kulisu a vzhledem k tomu že jsem v ID a manžel chodí do práce hledala jsem něco kde bych mohla komunikovat s lidmi a přitom se zabavit aby mi čas nějak utekl. Tak jsem to manželovi řekla a shodli jsme se na tom že zkusíme Elvenar hrát a popravdě jsme moc neočekávali protože reklamy dokáží zaujmout a realita je jiná, tady byla výjimka.

3. Co rád děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Kromě Elvenaru ve volném čase se starám o rybičky a malou fenečku které je již 10 let ale je to člen rodiny protože jsme jí zachránili život když ji bylo 8 týdnů našli jsme ji zanedbanou u lidí kteří neměli vztah ke zvířatům. Je to náš miláček.

4. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Čas mám, už pár let jsem ze zdravotních důvodů doma, do práce nesmím tak jsem se musela naučit přehodnotit řebříček hodnot abych se nedostala někam kde život už přestává mít smysl.

5. Co znamená tvá přezdívka ve hře a má pro tebe nějaký význam?
A ta přezdívka ve hře Reishi má právě tu sílu, co mi pomohla znova dát životu nový smysl a víru v to že stále má smysl bojovat a nevzdávat se. Když mi lékaři řekli, že už mi zbývá 5 let života, že mi musí vzít plíci v tu chvíli mi něco říkalo ať to nedělám ať bojuji a dala jsem na TČM a houba reishi neboli leskorka lesklá je to co mne vrátilo do života, do roka jsem nabrala zpět 10kg a mé plíce jsou po 5 letech na tom o 50% lépe i když lékaři nevědí jak je to možné protože při této nemoci se stav nelepší proto ten nick.

6. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala a proč? Jaká spřátelená rasa ti byla nejbližší?
Ve hře hraji za rasu lidí, je to pro mne jako když se dítě začte do pohádky Alenka v říši divů a projde zrcadlem a setká se se spousty skřítků elfů a ponoří se do světa fantazie a přátelí se s vílama a dalšíma elfama ,tak mi to připadá i zde v Elvenaru.

7. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Hraji na pc, je to pro mne přehlednější.

8. Co si myslíš o událostech a jejích odměnách? A zajímá mě tvůj názor na novou mechaniku, která byla představena v mlžném lese?
Na různé eventy se těším i odměny i když si myslím osobně za sebe že tam chybí spousta elementů co bývalo jako třeba studna přání na 100dní a točení kostkou na mapě, mě ty klikačky nepřilnuly a upřímně mlžný les byl 1 z mála eventů co se mi nelíbil.

9. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo případné vyjednávání s duchy?
Věž věčnosti to je jiná liga. Je super že tu je, hodí se jak časovače tak i diamanty nebo i budova když padne mám upřímnou radost, ale do truhel bych přidala za odměnu i nějaký balíček vojsk když už tak bych je uvítala třeba víc jak nějaký 10% na kladívka.
Složitost věže si myslím že je přiměřena k té dané kapitole i když občas je třeba vyjednávat a člověk se zapotí to nepopírám.

10. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání či boj? A co říkáš na změnu turnajů, která tu nedávno proběhla?
Turnaje jsou dnes skvěle udělané je to lepší než to bývalo, jako to se fakt povedl tento systém to dávám palec nahoru, většinou bojuji automaticky je to pro mne rychlejší a nerada taktizuji u bojů asi to bude tím že jsem ženská.

11. Sleduješ dění na betě a máš přehled o připravovaných novinkách dřív než přijdou k nám na Cz svět?
Betu nesleduji mám ráda překvapení, ale když si nevím s něčím rady, tak mne to občas na betu odešle. Účelově to tak nesleduji.

12. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Akademie kouzel, no to je velký pomocník jen si občas říkám, že by se tam mohly přidat na výrobu i jiné artefakty třeba studna přání na týden, ale to už zas fantazíruji.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Na závěr bych chtěla popřát vše hráčům v této nelehké době hodně zdraví a štěstí v reálu ale i ve hře, aby nic nevzdávali a aby se radovali z každé maličkosti co se jim povede a hlavně chci poděkovat všem členům naší aliance STRÁŽCI ELDRASILU jsou skvělí nejen jako hráči ale především jako lidé kteří dokážou podržet člověka i v těch nejtěžších chvílích a přesto že se neznáme osobně dokáží zastat rodinu, která budu upřímná občas na nás nemá čas a i přesto že máme těžké chvíle vás dokáže zvednout ze dna a takových je dnes málo a moc si jich vážím, všem do jednoho co tam jsou VELKÉ DÍKY.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru