• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kraslice regular96

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno

Deleted User - 42211

Guest
Zde jsou má letošní Velikonoční díla :) Bohužel vosk na vajíčku nedržel, tak jsem musela trochu improvizovat a tak je vajíčko kapku nečitelné. Rozhodně je na něm napsáno Elvenar, je tam kytička a náčrtek stromu z Elvenarského erbu ;)
Letos jsem zvolila čistě přírodní motivy, takže společně vytváří celek zapadající do elfské přírody :D

iunBj.jpg

jQi7b.jpg
 

Sindri

Guest
Připadají mi až nezvykle rovný, ale nech tak. :D Hodnocení ti to určitě přilepší, u mě. :D Ale ne až tak, že by to aspoň trošičku ovlivnilo rozhodování při interním hlasování, to se neboj. :p
No teď zase seriózně... cením si toho, že konečně někdo přišel i s touto variantou podoby soutěžního díla! A ať nenechám spát obvyklou věčnou lidskou nespokojenost... mohlo jich být víc s Elve motivem. :rolleyes:
 

Deleted User - 42211

Guest
tak na těch ostatních jsou lístky jahod, libečku, břečťanu, pampelišky, kosatce, cibule... všechno přírodní, jako mají víly :p Jen nápis stačí na jednom, kdyby byl všude, tak by o byla dost nuda, ne :p
 
Nahoru